reklamı kapat

POPÜLER

galaxy note5

Samsung Galaxy Note 7’nin özellikleri neredeyse kesinleşti

Samsung Galaxy Note 7’nin özellikleriyle ilgili olarak bu zamana kadar birçok iddia ortaya atıldı. Cihazın çıkışına kısa bir süre kalmasıyla birlikte iddialar daha da netleşmeye başladı. Sızıntı dendiğinde akla gelen birkaç içinden biri olan evleaks, Galaxy Note 7’nin neredeyse kesin teknik özelliklerini açıkladı.

Twitter’da yayınladığı bilgilere göre Galaxy Note 7’de 5,7 inçlik QHD ekran bulunuyor. 12 megapiksel çözünürlüğünde arka ve 5 megapiksel çözünürlüğünde ön kameranın yer aldığı belirtiliyor. 64 GB depolama alanının cihazda standart olarak geleceği de söylenenler arasında. IP68 suya dayanıklılık sertifikasına sahip olan Note 7’nin siyah, gümüş ve mavi renk seçenekleriyle geleceği öngörülüyor. Hatırlarsanız 2017’de çıkacak olan iPhone’un da mavi renk seçeneğiyle geleceği iddia edilmişti. Eğer Galaxy Note 7 bu renkle çıkarsa iPhone’a çalım atmış olacak.

Bu özellikler haricinde cihazda göz okuyucu sensörün bulunacağının da onaylandığı söyleniyor. Bu özelliklerin büyük oranda gerçeğe dönüşeceğini söylemek mümkün. Ancak Samsung’un sürpriz özellikler tanıtabileceğini de göz önünde bulundurmak gerek. Samsung Galaxy Note 7’nin Ağustos’un ilk haftasında, daha da net olmak gerekirse 2 Ağustos’ta tanıtılması bekleniyor.

*Haberin görseli Galaxy Note 5’e aittir.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Samsung Galaxy Note 7’nin özellikleri neredeyse kesinleşti” için bir cevap

  1. Omer Akar dedi ki:

    2sinde tanitilirsa satisa ne zaman sunulur ve turkiyede diger ulkelerle ayni zamandami satisa sunulum oluyor?