reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 9

Samsung Galaxy Note 9 için üzen detay

Samsung‘un üzerinde aktif olarak çalışmalar yürüttüğü yeni akıllı telefon modeli Galaxy Note 9, bugün üzücü bir detayla gündeme geldi. Telefon ümit edilen bir özellikle gelmeyecek gibi duruyor.

Oldukça beğenilen Galaxy Note 8‘in yerine gelecek Galaxy Note 9, söylendiği kadarıyla ekrana entegre parmak izi sensörüne sahip olmayacak. Şimdiye kadar bu özellikle geleceği söylenen model, teknik ve üretim sorunlarıyla nedeniyle eski sisteme geçmiş görünüyor. Buna göre telefonun parmak izi sensörünün şimdi olduğu gibi arkada yer alacağı söyleniyor. Hali hazırda Vivo gibi firmalar bunu yapıyor ancak Samsung istenilen seviyeyi yakalayamamış gibi duruyor. Bu da elbette kullanıcılar için kötü bir haber anlamına geliyor. Parmak izi sensörleri incelen çerçeveler ile arkaya kayıyor ancak çoğu kişi bunu istemiyor. Bu yüzden iPhone X‘a yüz tanıma sistemi koyan Apple, Note 9 için Samsung’a da örnek olabilir deniyor. Galaxy S9 ve Galaxy S9+ ile gelişmiş bir yüz tanıma sistemini karşımıza çıkartmaya hazırlanan firma, Note 9 ile daha da iyisini hazırlayabilir söylentileriyle anılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Samsung Galaxy Note 9”

Seri üretimine haziran ayında başlanacak olan Note 9, Note 8’in üzerine koyacaklarıyla şimdiden büyük merak uyandırıyor. Artık teknik ve tasarım konusunda sınırları zorlayan teknoloji devi, yenilik konusunda zora girmek istemiyor. Şirket bu konuda geleceği katlanabilir modellerde görüyor.

İlginizi çekebilir