reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note7
Samsung Galaxy Note7
Samsung Galaxy Note7

Samsung Galaxy Note7 incelemesi

 - Güncelleme: 30 Ekim 2016 12:14

Önemli bilgilendirme:
Samsung Galaxy Note7’ler piyasaya sürüldükten sonra cihazlarda yaşanan pil problemi sebebiyle cihazın üretimi ve satışı durdurulurken, kullanıcıların cihazı kullanmaması yönünde uyarı verildi. Bu inceleme, değişim programı öncesinde gerçekleştirilmiştir. Telefonun satışının ve üretiminin durdurulması yönündeki detaylara buradan ulaşabilirsiniz.


Galaxy Note serisinin son üyesi Note7, Samsung’un öne çıkan tüm teknolojilerini tek telefonda toplayarak akıllı telefonlar için yeni limitleri belirliyor.

Samsung onlarca farklı akıllı telefon modeli piyasaya sürüyor olsa da aslında şirketin iki ana serisi bulunuyor. Bunlardan biri Galaxy Note, diğeri ise Galaxy S. Samsung’un iki yaramaz çocuk gibi birbirlerini kovalayıp duran bu serilerinde bazı dönemler Galaxy S, bazen ise Galaxy Note öne geçti. Ancak bu zamana kadar bu seriler hiçbir ortak paydada buluşmadı. Galaxy Note kalemiyle fark yaratırken Galaxy S ise not alma ve çizim yapma gibi işlerle uğraşmayanların tercihi oldu. Galaxy S6’dan itibaren edge takısı alan modeller de piyasaya sürülmeye başladı. Daha önce Note edge’de tek kavisi deneyen Samsung, sonrasında hiçbir Note cihazında kavis kullanmadı. Galaxy Note7 ise nihayet en iyi özellikleri bir arada toplayarak seri için oldukça önemli bir adım atıyor.