reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note7
Samsung Galaxy Note7
Samsung Galaxy Note7

Samsung Galaxy Note7 incelemesi

31 Ağustos 2016

Önemli bilgilendirme:
Samsung Galaxy Note7’ler piyasaya sürüldükten sonra cihazlarda yaşanan pil problemi sebebiyle cihazın üretimi ve satışı durdurulurken, kullanıcıların cihazı kullanmaması yönünde uyarı verildi. Bu inceleme, değişim programı öncesinde gerçekleştirilmiştir. Telefonun satışının ve üretiminin durdurulması yönündeki detaylara buradan ulaşabilirsiniz.


Galaxy Note serisinin son üyesi Note7, Samsung’un öne çıkan tüm teknolojilerini tek telefonda toplayarak akıllı telefonlar için yeni limitleri belirliyor.

Samsung onlarca farklı akıllı telefon modeli piyasaya sürüyor olsa da aslında şirketin iki ana serisi bulunuyor. Bunlardan biri Galaxy Note, diğeri ise Galaxy S. Samsung’un iki yaramaz çocuk gibi birbirlerini kovalayıp duran bu serilerinde bazı dönemler Galaxy S, bazen ise Galaxy Note öne geçti. Ancak bu zamana kadar bu seriler hiçbir ortak paydada buluşmadı. Galaxy Note kalemiyle fark yaratırken Galaxy S ise not alma ve çizim yapma gibi işlerle uğraşmayanların tercihi oldu. Galaxy S6’dan itibaren edge takısı alan modeller de piyasaya sürülmeye başladı. Daha önce Note edge’de tek kavisi deneyen Samsung, sonrasında hiçbir Note cihazında kavis kullanmadı. Galaxy Note7 ise nihayet en iyi özellikleri bir arada toplayarak seri için oldukça önemli bir adım atıyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Samsung Galaxy Note7 incelemesi” için 6 cevap

 1. technologist35 dedi ki:

  LOG Ailesi olarak 9.6 puan vermenizi şaşkınlıkla karşıladım.

 2. Erkan Bulut dedi ki:

  İnceleme Note 7 skandalı ortaya çıkmadan çok daha önce yayınlanmıştı. İncelemenin yayınlandığı dönemde Note 7 tüm dünyada methiyeler düzülen ve en iyiler arasında gösterilen bir modeldi. Nesini şaşkınlıkla karşıladın?

 3. technologist35 dedi ki:

  Yanıtın için öncelikle teşekkür ederim kardeşim…sadece 9.6 puan neredeyse kusursuza yakın bir puan ama android bir telefonda ne gibi eksikliklergörüyorsunuz diye anket yapsan herhalde yüzlerce farklı kategoride tenkitler olur…benim takıldığım burasi idi..yoksa note 7 kötü bir cihaz değil elbette hatta android olarak en iylerden biridir diyebiliriz….verilen puanın yüksek olması idi benim takıldığım nokta..saygılarımla erkan kardesim

 4. SeriouslyDude? dedi ki:

  Güzel kardeşim teknolojist35; burada Android telefonların eksikleri nelerdir anketi yapılmıyor. Bakayım herkes neleri tenkit ediyor araştırması da olmuyor. Bir editör oturup kullandığı süre boyunca karşılaştığı artıları eksileri yazıyor, kullanıcı deneyimini aktarıyor. Hangi özelliğin beğenileceğini hangisini gereksiz gördüğünü; sadece teoride değil pratikte hangi özelliğin günlük hayatta işini kolaylaştırdığını ifade etmeye çalışıyor. Adam kullanmış, piyasadaki muadilleriyle karşılaştırmalı olarak değerlendirme puanını vermiş. Ha, keşke telefon yanmasaydı, o ayrı.

 5. technologist35 dedi ki:

  EYVALLAH üstadim..tesekkurler

 6. technologist35 dedi ki:

  Rica etsem ne marka telefon kullaniyorsunuz ogrenebilirmiyim lutfen…