reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Ring

Samsung Galaxy Ring için yeni özellikler ortaya çıkarıldı

10 Temmuz’da tüm detayları paylaşılacak akıllı yüzük modeli Samsung Galaxy Ring için bugün yeni bilgiler ortaya çıkarıldı.

Akıllı yüzük Samsung Galaxy Ring ile beraber son bilgilere göre kalp atış hızı izleme, stres takibi, dönem tahmini için cilt sıcaklığı ölçümü ve horlama tespiti gibi sağlık özellikleri sunulacak. Aynı zamanda detaylı olarak aktivite takibi de yapabilecek ürün, şu aşamada Galaxy Watch akıllı saatlerin halihazırda sunduğundan ayrı hiçbir ekstra özelliğe sahip olmayacak gibi görünüyor. Bundan önce bir görsel sızıntısı ses getirmişti. Buna göre Samsung Galaxy Ring ile beraber yukarıda gördüğünüz şarj kutusu gelecek. Şeffaf yapıda şık bir kutu hazırladığı görülen Samsung, hem ürüne hem de şarj kutusuna şarj durumunu gösteren ufak bir LED ışık konumlandırmış. Geçtiğimiz ay bir açıklama yapan Samsung, 10 Temmuz tarihinde detaylandıracağı akıllı yüzük modelini ABD’de ağustos ayında pazara sunacağını (satış diğer ülkelerde de ağustos ayında başlayabilir) aktarmıştı. Bu arada şirket Galaxy Ring piyasaya çıktığında Oura’nın dava açmasını önlemek için Amerika Birleşik Devletleri’nde rakibine karşı bir yasal mücadele başlattı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Akıllı yüzük pazarında uzun zamandır yer aldığı için önemli patentlerin sahibi olan Oura’nın, daha önce bazı akıllı yüzük üreticilerine dava açtığı hatırlatılıyor. Bir kaynak tarafından ortaya atılan iddiaya göre Galaxy Ring için ABD fiyatı tam 300-350 dolar arasında değişebilir. Ayrıca, cihazın tam olarak çalışması için bir abonelik de gerekebilir. Yüksek fiyat ve aylık abonelik yolundan gidilirse satış konusunda kötü bir performans göstereceği düşünülen Galaxy Ring, toplam dokuz farklı boyutta (ABD yüzük ölçüleri özelinde 5-13 arası) pazara sunulacak.

Samsung Galaxy Ring akıllı yüzük yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli