reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10 Plus Pro

Samsung Galaxy S10 Plus bir kez daha canlı görüntülendi

20 Şubat tarihinde ailenin diğer üyeleriyle beraber lanse edilecek Samsung Galaxy S10 Plus, bir kez daha canlı olarak görüntülendi.

Kısa süre önce Pro takısıyla gelme ihtimalini duyduğumuz Samsung Galaxy S10 Plus, ikinci kez canlı olarak kameralara yakalandı. Yine oldukça düşük kaliteye sahip görsel, model hakkında tek bir detay veriyor. O detay da ekrana entegre edilen çiftli ön kamera sistemi. Artık kesin olarak çiftli ön kamera ile yolda olan telefon, bu konuda sunacağı deneyimle oldukça merak ediliyor. Aile içerisinde ne çok talep edilen model olacağı tahmin edilen Samsung Galaxy S10 Plus, çiftli ön kurulumda bir normal bir de ultra geniş açı kamera sunacak gibi görünüyor. Ultra geniş açı kamera grup özçekimlerinde oldukça işe yarıyor ve kullanıcılar tarafından talep ediliyor.

Samsung Galaxy S10 Plus Pro

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 ailesi ucuz olmayacak

Tekrardan hatırlamak gerekirse Galaxy S10 Lite Avrupa’da 6 GB RAM ve 128 GB depolama için 779 euro başlangıç fiyatına sahip olacak. Galaxy S10 içinse kişilerin en az 929 euro fiyatı gözden çıkarması gerekecek. Modelin 8 GB RAM ve 512 GB depolamalı sürümü ise söylendiği kadarıyla 1.179 euro olacak. En çok merak edilenlerden Galaxy S10 Plus (Pro) ise 6 GB RAM ve 128 GB depolama için 999 euro başlangıç fiyatına sahip olacak. 8 GB RAM ve 512 GB depolama içinse 1.199 euro seviyesine çıkılacak. 12 GB RAM ve 1 TB depolamalı versiyonsa 1.600 euro seviyesini görecek gibi duruyor. Ailenin en üstündeki Galaxy S10 X modeli ise 1.599 euro seviyesinden başlayacak. Ailenin raflardaki yerini 8 Mart tarihinden sonra alacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Telefonda yer alan arayüz