reklamı kapat

POPÜLER

Galaxy S10
Galaxy S10
Galaxy S10

Samsung Galaxy S10’un bugüne kadarki en gerçekçi tasarımı ortaya çıktı

Samsung Galaxy S10 ile ilgili iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Teknoloji tutkunlarının merakla beklediği yeni Galaxy S10 serisinin şimdiye kadarki en net taslak tasarımı ortaya çıktı.

PhoneArena tarafından yayınlanan görsellere bakıldığında şirketin dikkat çekici telefonlara imza attığı görülüyor. Çentikli bir tasarıma sahip olmayan seri standart, Plus ve Lite olmak üzere üç farklı modelle kullanıcıların beğenisine sunulacak. Galaxy S10 Lite ve standart modelin sırasıyla 5,8 inç ve 6,1 inç ekrana sahip olacağı belirtiliyor. Galaxy S10+’ın ise 6,4 inç ekranıyla serideki en büyük ekrana sahip model olacağı konuşuluyor. Samsung’un üç modelde de OLED ekran tercihinde bulunacağı dile getiriliyor. Ekranların 2K+ çözünürlüğe sahip olması bekleniyor. Üst modellerin tasarım açısından birbirine benzeyeceği dile getiriliyor. Ekran delikli modellerin satış fiyatları da ortaya çıktı.

Ailenin dört farklı modelle kullanıcıların karşısına çıkacağı konuşuluyor. 5,8 inç, 6,1 inç, 6,4 inç ve 6,4 inç 5G modellerinin önümüzdeki yıl satışa sunulacağı iddia ediliyor. Galaxy S10 Lite 128 GB için 850 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Galaxy S10 modeli 128 GB için 1.000 dolar, 512 GB içinse 1.250 dolar fiyat etiketiyle raflardaki yerini alacak. Plus modeli tarafındaysa 128 GB için 1.130 dolar, 512 GB için 1.390 dolar ve 1 TB için tam 1.760 dolar ödenmesi gerekecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni modeller ne zaman kullanıcıların beğenisine sunulacak?

Teknoloji tutkunları tarafından merakla beklenen yeni modellerin 25 Şubat’ta gerçekleştirilecek etkinlikte tanıtılması bekleniyor. Telefonun mart ayının başında pazardaki yerini alacağı söyleniyor. Ailenin büyük bir ihtimalle mart ayında Türkiye’de de satışa sunulması bekleniyor. Telefonların Türkiye satış fiyatları henüz belli olmasa da yüksek bir fiyattan satışa sunulacağını şimdiden söylemek mümkün.

Görseller PhoneArena’nın internet sayfasından alınmıştır

İlginizi Çekebilir

Dünyanın ilk katlanabilir akıllı telefonu