reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S24 Ultra

Snapdragon 8 Gen 3 işlemcili Samsung Galaxy S24 Ultra 5G için yeni fiyat avantajı [Temmuz 2024]

Samsung Galaxy S24 Ultra akıllı telefon için yeni bir indirim fırsatı yapıldı. Android dünyasının en iddialı telefon modellerinden biri olan telefon güçlü işlemcisi, kamera yetenekleri ve dayanıklı gövde tasarımıyla dikkat çekiyor.

12 GB RAM’li Samsung Galaxy S24 modelinde Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 işlemcisi bulunuyor. Bu işlemci performansa ihtiyaç tüm uygulamalarda ve oyunlarda çok iyi bir performans vadediyor. 12 GB RAM’li telefonda microSD kart desteği yok. 1 TB depolama seçeneğine de sahip olan telefonda dört adet kamera dikkat çekiyor. Telefondaki ana kamera 200 megapiksel çözünürlüğünde ve optik görüntü sabitleme yeteneğine sahip. F/1.7 diyaframlı bu kamera hem iyi hem de düşük ışıkta iyi bir performans vadediyor. Cihazda bu kameraya 50 megapiksel periskop telefoto kamera eşlik ediyor. 5 kat optik yakınlaştırma yapabilen bu kamera dışında cihazda 10 megapiksel telefoto ve 12 megapiksel ultra geniş kamera bulunuyor. Saniyede 30 kare 8K video kaydedebilen telefonun ön tarafında 12 megapiksellik bir kamera var. Telefonun ön kamerası saniyede 60 kare 4K video kaydına imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G hızlı şarj özelliği de sunuyor

Stereo destekli hoparlörleri bünyesinde barındıran telefonun pil kapasitesi ise 5.000 mAh. Cihazın pili 45 watt hızlı şarj adaptörüyle 30 dakikada yüzde 65 şarj seviyesine ulaşıyor. 256 GB’lık modelin fiyatı 61.499 TL‘ye gerilemiş durumda. Telefonun farklı hafıza seçeneklerine sahip modelleri de piyasada satılıyor.

samsung

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın