reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S IV ve tüm özellikleri

Samsung Galaxy S 4
Samsung, Galaxy S IV’ün tüm özellikleri belli başlıklar altında toplamış. Biz de aynı yoldan ilerleyelim ve ana başlıklar altında yeni özelliklere kısa kısa değinelim.

DUAL CAMERA
Samsung Galaxy S 4 - Dual Camera
S IV, kamerasıyla ve kamerasının yapabildikleriyle oldukça iddialı. Kameranın dikkat çeken fonksiyonlarının başında Dual Camera geliyor. Bu özellik ile telefonun her iki kamerasıyla aynı anda video kaydı yaparak iki görüntüyü üst üst bindirebiliyorsunuz. Televizyonlardaki PIP moduna benzer bir şekilde ana kameranın kaydettiği görüntü büyük olarak ekranda yer bulurken, ön kameranın gördüğü şeyler daha küçük bir kutu içinde videoya yerleştiriliyor. Üstelik bu özelliği yalnızca video kaydında değil, fotoğraf çekerken veya görüntülü görüşme yaparken de kullanabiliyorsunuz.

SOUND & SHOT
Samsung Galaxy S 4 - Sound & Shot
Sound & Shot fonksiyonu, sesli fotoğraflar kaydetmenize olanak tanıyor. Hatıralarınızın daha canlı ve etkileyici olmasını amaçlayan bu özellik, çektiğiniz fotoğrafın üzerine o anki konuşmayı, arka planda çalan müziği veya ortam sesini ekliyor.

DRAMA SHOT
Samsung Galaxy S 4 - Drama Shot
Kameranın ilginç özelliklerinden biri de Drama Shot. Bu özellik, hareketli bir sahnede birden fazla kare kaydediyor ve bu karelerden seçtiklerinizi aynı kare içinde üst üste gösteriyor. Bu da o hareketli sahnenin olduğu gibi kaydedilebilmesini sağlıyor. Drama Shot ile dört saniye içinde 100’den fazla fotoğraf karesi kaydedebiliyorsunuz.

GROUP PLAY
Samsung Galaxy S 4 - Group Play
Group Play ile Galaxy S IV büyük bir eğlence sisteminin parçası haline geliyor. Galaxy S IV’ler kablosuz olarak birbirlerini görüyor ve aralarında fotoğraf ve doküman paylaşabiliyor. Bu özellik ile tek bir Galaxy S IV’te çalan müziğin diğer Galaxy S IV’lerde de aynı anda çalmasını sağlayabiliyorsunuz. Telefonların her birini, bir ses sisteminin parçası olarak (sağ ön, sol arka vb gibi) konumlayabiliyor ve her birinin ses seviyesi ayrı ayrı ayarlayabiliyorsunuz.

STORY ALBUM
Samsung Galaxy S 4 - Story Album
Story Album, akıllı telefonla çektiğiniz tüm fotoğrafları belli bir etkinlik, tarih veya konum altında topluyor ve oluşturulan albüme bir tema ve şablon giydirmenize imkan tanıyor. Bu fotoğrafları istediğiniz takdirde ayrı bir servis üzerinden albüm olarak basabiliyorsunuz.

SAMSUNG HUB
Samsung Galaxy S 4 - Samsung Hub
Samsung’un Hub’ları Galaxy S IV’le birlikte tek bir çatı altında toplanıyor. Samsung Hub adını alan yeni Hub üzerinden film, video, müzik, kitap ve oyunlara ulaşabiliyor, gerektiğinde satın alma yapabiliyorsunuz.