reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S7’nin her zaman açık ekranını tüm cihazlara getiren uygulama

Samsung Galaxy S7 ve LG G5‘in en dikkat çeken özelliklerinden biri şüphesiz her zaman açık olan ekranları. Bu ekranda saat, tarih ve bildirimler devamlı olarak gösterildiği için ekranı açmaya gerek kalmıyor ve böylece pil tasarrufu yapılması sağlanıyor. Google Play Store‘da yer alan bu uygulama ise daima açık ekran özelliğinin tüm telefonlarda kullanılabilmesini mümkün hale getiriyor.

Basit bir arayüze sahip olan uygulamayı kullanabilmek için bildirimlere izin vermek gerekiyor. Bu izin sayesinde çağrıların ve diğer bildirimlerin ekran üzerinde gösterilebiliyor. Tıpkı Galaxy S7’de olduğu gibi birden fazla tasarım seçeneğine sahip olan uygulama, kilit kapandığı andan itibaren aktif hale geliyor. Cihaza özel olarak geliştirilmediğinden ötürü pil tüketimi yüksek olan uygulama yine de bu özelliği denemek isteyen fakat Galaxy S7 veya LG G5 sahibi olmayanlar için bulunmaz bir nimet. Ücretsiz olarak yayınlanan ve gelirini reklamlar üzerinden elde eden uygulamanın Android 4.3 ve üzeri tüm cihazlarda çalıştığını da belirtelim.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Samsung Galaxy S7’nin her zaman açık ekranını tüm cihazlara getiren uygulama” için bir cevap

  1. Fırat Öner dedi ki:

    Ücretli versiyonunu kullanıyorum aktifken gelen çağrı ekranı açılmıyor programı ilk kullanımınıza bununla ilgili uyarı mesajı alıyorsunuz bunu da belirtelim