reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S8 çalışır halde görüntülendi [Video]

Samsung Galaxy S8‘in resmi duyurusuna günler kala sızıntıların detay seviyesi de gittikçe artıyor. Yayınlanan yeni videoda Samsung Galaxy S8 çalışırken görünüyor ve cihazı bekleyenlerin heyecanını daha da artırıyor.


Yayınlanan videoda telefon tüm yetenekleriyle karşımıza çıkıyor. Artık kesinleşen tasarımıyla görünen telefonun ekranı da oldukça iyi görünüyor. Çok kısa süren videoda cihazın kilit ekranı açılıyor ve arayüz genel hatlarıyla görülebiliyor. Ayrıca cihazın arka tarafı da gösteriliyor ve böylece parmak izi okuyucunun kameranın hemen yanında yer alacağı da onaylanmış oluyor. Arayüzde bazı değişiklikler olduğu ve ikonların değiştiği dikkat çekiyor.


Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy S8+, neredeyse çerçevesiz ekranıyla yılın en iddialı telefonlarından olmaya hazırlanıyor. Qualcomm Snapdragon 835 işlemciyle karşımıza çıkacak olan telefonların performans konusunda da üst seviyede olması bekleniyor. Parmak izi okuyucu bulunan telefonlarda bunun yanı sıra yüz tanıma sisteminin de bulunacağı ve yüzü okutarak telefona giriş yapmanın mümkün olacağı söyleniyor. Ayrıca cihazda geçtiğimiz gün resmen duyurulan yeni sanal asistan Bixby’nin de bulunacağı biliniyor. Telefonla ilgili olarak neredeyse her şeyi biliyor olsak da halen bazı detayların gölgede kaldığını söylemek gerek. Tüm detayları öğrenebilmemiz içinse 29 Mart tarihini beklemek gerekiyor.