reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ çalışır halde göründü [Video]

Şu sıralar teknoloji dünyasının gündemi oldukça yoğun. MWC 2017’de adeta ürünler yağmur gibi yağıyor. Ancak bu esnada öyle bir video sızdı ki, bir anlığına MWC 2017’yi unutturdu desek abartmış olmayız sanırım. Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın çalışır haldeki videosu, telefonla ilgili olarak artık hiçbir soru işaretine yer bırakmıyor. 

Advertisement

Samsung Galaxy S8’in bulanık fotoğraflarından ve belli belirsiz şekilde açık olan ekranını görmekten sıkıldığımız bir anda ortaya çıkan video, Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+’ı çalışır vaziyette görmemizi sağlıyor. Yan yana duran telefonlar ekranı açık halde görünürken dikkatleri en çok 6,2 inçlik Galaxy S8+ modeli çekiyor. Çerçevesiz ekranlı modelin geniş ekranı göze oldukça hoş görünüyor. Videoda cihazın arkası ve yanları da görünebiliyor fakat kılıf kullanıldığı için arka tarafla ilgili olarak net bilgiler elde edilemiyor. Videodaki cihaz, son sızıntılarda ortaya çıkan telefonla örtüşüyor ve bu da Galaxy S8 tasarımının nihai halini aldığını gösteriyor.

Özellikleri neredeyse tamamen gün yüzüne çıkan Samsung Galaxy S8’in düz versiyonunun olmayacağı ve yalnızca kavisli ekranlı versiyonla geleceği öne sürülüyor. Zaten sızıntılarda sürekli olarak kavisli modelin olması da bu iddiayı güçlendiriyor. 29 Mart tarihinde tanıtılacak olan Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ ile ilgili tüm bilgileri bu etkinlikte öğrenebileceğiz.