reklamı kapat

POPÜLER

Arabalar 3’ün yeni tanıtımında Şimşek McQueen‘in rakipleriyle tanışıyoruz [Video]

Keyifli animasyon yapımlardan Arabalar üçüncü filmiyle beyaz perde macerasına devam etmeye hazırlanıyor. Paylaşılan tanıtımlarla merak uyandıran bu yapımdan yeni bir fragman izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Yediden yetmişe herkese hitap eden hikayesiyle öne çıkan Arabalar ilk olarak 2006 yılında izleyici karşısına çıkmıştı. Bu ilk film izleyicilerden büyük ilgi görünce hikayenin devam edeceği de kesinleşmişti. Son olarak 2011‘de sinemada seyretme fırsatı yakaladığımız seri şimdi Arabalar 3 ile devam edecek. Bu sefer kahramanımız Şimşek McQueen‘i alıştığımızdan biraz farklı bir macera bekliyor. Şimdiye kadar paylaşılan tanıtımlara baktığımızda McQueen’in bir yarış sırasında kaza geçirdiğini görüyoruz. Bu talihsiz olayın ardından artık eskisi gibi hızlı ve başarılı olamayacağını hissetmeye başlıyor. Bu durum genç bir yarış teknisyeni olan Cruz Ramirez‘in ona yardım etmeye başlamasıyla değişiyor. Böylece büyük yarışa geri dönmeye çabalıyor.

Alıştığımızdan biraz daha ciddi bir konuya odaklanacak olan filmin yönetmen koltuğunda Brian Fee oturuyor. Orijinal seslendirme kadrosunda ise Owen Wilson, Armie Hammer, Bonnie Hunt, Tony Shalhoub, Cristela Alonzo ve Katherine Helmond gibi ünlü isimleri görüyoruz.

Farklı bir hikayeyi konu edecek olan Arabalar 3‘ün 16 Haziran 2017‘de vizyona girmesi bekleniyor. Film için paylaşılan yeni tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.