reklamı kapat

POPÜLER

Arabalar 3’ün yeni tanıtımında aksiyon ve rekabetin dozu artıyor [Video]

Şimşek McQueen‘in yaşadıklarını beyaz perdeye taşıyan Arabalar 3 paylaşılan tanıtımlarla merakımızı körüklemeyi sürdürüyor. Serinin üçüncü halkası şimdi de yeni bir fragmanla karşımızda…

Aslına bakarsanız Arabalar 3 daha en başından beri serinin geri kalanından farklı olacağını belli etmişti. Paylaşılan son tanıtım ise değişikliği net bir şekilde ortaya koyuyor. Bu sefer Şimşek McQueen‘i oldukça zor bir süreç bekliyor. Arabalar her geçen gün yeni teknolojilere sahip olurken Jackson Storm giderek öne çıkmaya başlıyor. Onun da yer aldığı bir yarış sırasında kaza geçiren Şimşek McQueen ciddi bir şekilde yaralanıyor. Tabii zedelenenler gövdesiyle kalmıyor, bu durumdan gururu ve cesareti de ciddi bir darbe oluyor. Herkes onun emekli olma ihtimalini konuşurken McQueen genç bir yarış teknisyeni olan Cruz Ramirez ile çalışmaya başlıyor. Büyük yarışa yetişmek ve bir kez daha şansını denemek için uğraşıyor.

Yönetmenliğini Brian Fee‘nin üstlendiği hikayenin orijinal seslendirme kadrosunda Owen Wilson, Armie Hammer, Bonnie Hunt, Tony Shalhoub, Cristela Alonzo ve Katherine Helmond gibi ünlü oyuncular yer alıyor. Türkçe dublajlı versiyonunda ise Yekta Kopan, Şimşek McQueen’nin sesi oluyor.

Merakla beklediğimiz Arabalar 3, 16 Haziran‘da vizyona girecek. Film için paylaşılan yeni tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.