reklamı kapat

POPÜLER

Şimşek McQueen’in kariyeri Arabalar 3 ile sekteye uğruyor [Video]

Hepimizin severek takip ettiği Arabalar serisi yeni filmiyle beyaz perdeye geri dönüyor. İsmi Arabalar 3 olarak açıklanan yapımdan merak uyandıran bir tanıtım izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Özellikle çocukların keyifle seyrettiği seri 2006 senesinde başlamıştı. Büyük ilgi görmeyi başarınca da 2011‘de ikinci filmle karşımıza çıkmıştı. Şimşek McQueen‘in macerası Arabalar 3 ile devam ediyor. Paylaşılan tanıtıma bakılırsa McQueen geçirdiği bir kazanın ardından artık eskisi gibi bir yarışçı olamayacağını hissetmeye başlıyor. Genç ve daha hızlı arabalar yükselişe geçerken genç yarış teknisyeni Cruz Ramirez’in yardımına oyuna geri dönmeye çabalıyor. Şimdiye kadar neşeli bir hikayeyle karşımıza çıkan Arabalar serisi biraz daha ciddi bir konuya yönelmiş gibi görünüyor.

Yönetmenliğini Brian Fee’nin üstlendiği filmin orijinal seslendirme kadrosunda Owen Wilson, Armie Hammer, Bonnie Hunt, Tony Shalhoub, Cristela Alonzo ve Katherine Helmond gibi isimler yer alıyor.

Fragmanlarıyla merak uyandırmayı başaran Arabalar 3‘ün 16 Haziran 2017‘de vizyona girmesi bekleniyor. Filmden paylaşılan yeni tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.