reklamı kapat

POPÜLER

REAR VIEW — The legendary #95 may be leading the pack, but the high-tech Next Gen racers are closing in fast. Directed by Brian Fee and produced by Kevin Reher, “Cars 3” cruises into theaters on June 16, 2017. ©2016 Disney•Pixar. All Rights Reserved.

Hafta sonu ne izlesek: Arabalar 3

Şimşek McQueen’in maceraları devam ediyor. Onun zorlu dönemini, bu süreçte yaşadığı problemleri konu eden Arabalar 3’ü hafta sonu ne izlesek köşemizde ele alıyoruz.

Yediden yetmişe herkesin ilgiyle takip ettiği Arabalar serisinin üçüncü halkasını Brian Fee yönetiyor. Animasyon yapımın orijinal seslendirme kadrosunda Owen Wilson, Armie Hammer, Bonnie Hunt, Tony Shalhoub, Cristela Alonzo ve Katherine Helmond gibi ünlü oyuncular yer alıyor. Türkçe dublajlı versiyonunda ise kahramanımız Şimşek McQueen’i Yekta Kopan seslendiriyor.

McQueen’in Zor Günleri

Temelde Arabalar 3 serinin en farklı filmi olarak tanımlanıyor. Teknolojinin ilerleyişi arabaların da gelişmesine neden oluyor. Daha donanımlı ve hızlı otomobiller ortaya çıkıyor ve yarışa dahil oluyor. Bu isimlerden biri olan Jackson Storm yarışlarda öne çıkanlar arasına giriyor. Storm’un da yer aldığı önemli yarışlardan birinde Şimşek McQueen ciddi bir kaza geçiriyor. Gövdesi ve özgüveni derinden etkileniyor. Medya onun emekli olacağını konuşmaya başlarken McQueen genç bir yarış teknisyeni olan Cruz Ramirez ile tanışıyor. İkilinin birlikte çalışmaya başlamasının ardından kahramanımız son bir yarışa daha katılma ve istediği gibi bir miras bırakma kararı alıyor.

Arabalar 3, 16 Haziran‘dan itibaren beyaz perdedeki yerini alacak. Filmin fragmanını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

VİDEO