reklamı kapat

POPÜLER

Arabalar 3’ün yeni tanıtımında Şimşek McQueen‘i zorlu bir mücadele bekliyor [Video]

Şimşek McQueen‘in soluksuz macerası Arabalar 3 ile sürüyor. Yaz aylarında vizyona girmesi beklenen animasyon film bu sefer uzun bir tanıtımla karşımıza geliyor.

2006 yılında başlayan Arabalar serisi hem büyüklere hem de ufaklıklara hitap etmesiyle öne çıkıyor. Ailecek izlenebilecek olan bu seriyi son olarak 2011 yılında ikinci filmiyle seyretmiştik. Şimdi sevilen kahramanımız Şimşek McQueen uzun bir aradan sonra geri dönüyor. Üstelik şimdiye kadarki en zorlu mücadelesine adım atmaya hazırlanıyor. Önemli bir yarış sırasında ciddi bir kaza geçiren Şimşek McQueen‘i zorlu günler bekliyor. Bu talihsiz gelişme ciddi bir şekilde yaralanmasına neden olduğu gibi cesaretini kırıyor. Herkesin onun emekli olacağını düşünmeye başlaması da durumu iyice zorlaştırıyor. Bu arada çok daha gelişmiş ve hızlı arabalar yarışlarda tozu dumana katmaya başlıyor. O da asla eskisi gibi başarılı olamayacağına inanmaya başlıyor. Ta ki genç bir yarış teknisyeni olan Cruz Ramirez hayatına girene kadar. Bu gelişmenin ardından büyük yarışa yetişmek ve şansını denemek için uğraşmaya başlıyor.

İlgiyle takip edilen serinin üçüncü halkasının yönetmenliğini Brian Fee üstleniyor. Orijinal seslendirme kadrosunda ise Owen Wilson, Armie Hammer, Bonnie Hunt, Tony Shalhoub, Cristela Alonzo ve Katherine Helmond gibi ünlü oyuncular yer alıyor.

Arabalar 3, 16 Haziran‘da izleyici karşısına çıkacak. Film için paylaşılan yeni tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.