reklamı kapat

POPÜLER

Arabalar 3’ün yeni tanıtımında Şimşek McQueen küllerinden doğuyor [Video]

Haziran ayına oldukça kısa bir zaman kala Arabalar 3‘ün tanıtım çalışmaları da hızlanıyor. Paylaşılan son tanıtımda Şimşek McQueen ardında bırakacağı mirasa odaklanıyor.

Yönetmenliğini Brian Fee‘nin üstlendiği Arabalar 3 seriye beklenmedik bir şekilde devam ediyor. Daha önceki tanıtımlardan öğrendiğimiz üzere Şimşek McQueen‘i oldukça zor günler bekliyor. Gelişen teknoloji ile birlikte arabalar giderek daha donanımlı ve hızlı bir hale bürünüyor. Jackson Storm yarışlarda giderek daha fazla dikkat çekmeye başlıyor. Storm’un da yer aldığı yarışta Şimşek McQueen talihsiz anlar yaşıyor ve ciddi bir kaza geçiriyor. Zedelenen gövdesinin yanı sıra özgüveni de sarsılıyor. Medya onun emekli olacağını konuşmaya başlarken McQueen genç bir yarış teknisyeni olan Cruz Ramirez ile tanışıyor. İkilinin birlikte çalışmaya başlamasının ardından kahramanımız son bir yarışa daha katılma ve istediği gibi bir miras bırakma kararı alıyor.

Heyecan uyandıran yapımın orijinal seslendirme kadrosunda Owen Wilson, Armie Hammer, Bonnie Hunt, Tony Shalhoub, Cristela Alonzo ve Katherine Helmond gibi ünlü oyuncular yer alıyor. Türkçe dublajlı versiyonunda ise Şimşek McQueen’i Yekta Kopan seslendiriyor.

Farklı konusuyla ilgi uyandıran Arabalar 3, 16 Haziran‘da vizyona girecek. Merak uyandıran yapımdan paylaşılan son tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.