reklamı kapat

POPÜLER

samsung

Samsung Galaxy S8’in yeteneklerine odaklanan iki yeni reklam [Video]

Yaklaşık iki hafta önce Galaxy S8 ve Galaxy S8+’ı satışa sunan Samsung, telefonların reklam çalışmasını tüm hızıyla sürdürüyor.

Samsung, telefonun özelliklerine odaklanan iki yeni reklamı Amerika hesabı üzerinden paylaştı. Mükemmel bir seyahat rehberi olarak yayınlanan ilk video Galaxy S8’in çerçevesiz ekranını, ön/arka kamerasını ve yeni kişisel asistan Bixby‘yi hedef alıyor. 1 dakika uzunluğundaki reklamlardan ikincisinde ise telefonla uyumlu sanal gerçeklik gözlüğü Gear VR’ın sunduğu yetenekler gözler önüne seriliyor.

Dünyanın ilk 10 nm mobil işlemcili telefonu olan Samsung Galaxy S8 serisi Türkiye’de Exynos 8895 işlemcileriyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Cat.9 LTE desteğine sahip olan Samsung Galaxy S8 serisi aynı zamanda gigabit Wi-Fi uyumlu. Samsung Galaxy S8’de 5,8 inç, Samsung Galaxy S8+’da ise 6,2 inç boyutunda ve 2960 x 1440 piksel çözünürlüğünde ekran bulunuyor. 4 GB RAM’in bulunduğu telefon için 64 ve 128 GB olmak üzere iki farklı depolama alanı seçeneği sunuluyor. Ayrıca microSD kart aracılığıyla cihazın depolama alanına ek olarak 256 GB alan sağlanabiliyor. Telefonun arkasında 12 megapiksel, ön kısmında ise 8 megapiksel selfie kamerası yer alıyor. Sanal asistan Bixby ile kullanım kolaylığı sunan Samsung Galaxy S8, 3.999 TL‘den, Galaxy S8+ ise 4.499 TL‘den satışa sunulmuş durumda.

VİDEO
https://youtu.be/79CmjcIYfas
https://youtu.be/qImjustbEC4