reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Tab S6 Lite

Samsung Galaxy Tab S6 Lite modelini düşünenlere indirim fırsatı

Bu yılın nisan ayında tanıtılan Samsung Galaxy Tab S6 Lite modelinin fiyatı düştü. Black Friday kapsamında fiyatı düşen tablet şu anda 2.456 TL‘ye satılıyor. Dağ Grisi ve Gök Mavisi renk seçenekleri için bu fiyat geçerliyken Gül Kurusu renk seçeceğinin fiyatı 2.499 TL.

64 GB’lık depolama kapasitesiyle gelen modelde Samsung imzalı Exynos 9611 işlemcisi ve 4 GB RAM bulunuyor. MicroSD kartlarla 1 TB’a kadar depolama kapasitesi artırılabilen tablette Android 10 ve One UI 2.0 arayüzü bulunuyor. Galaxy Tab S6 Lite, 10,4 inç TFT LCD ekranında 2.000×1.200 piksel çözünürlük sunuyor. Üç farklı renk seçeneği bulunan dikkat çekici tabletin, 7.040 mAh kapasitesinde bir pili bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Tab S6 Lite modelinde S Pen desteği var mı?

3,5 mm kulaklık girişli tabletin, Wi-Fi ve Wi-Fi + LTE olmak üzere iki farklı versiyonu var.  Pil kapasitesi 7.040 mAh olan tablet 10 Watt hızlı şarj desteğine de sahip. Full HD video kaydına imkan tanıyan 8 megapiksel ana kameraya 5 megapiksel selfie kamerası eşlik ediyor. Cihazın ön kamerası da Full HD video kaydına olanak sağlıyor. S Pen kapasitif ekran kalemi de kutu içerisinde yer alan diğer aksesuarlar arasında bulunuyor. S Pen sayesinde kullanıcılar tablette çizim yapabiliyor veya not alabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Geleceğin akıllı telefon fabrikası ile tanışın