reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Tab S7 FE

Samsung Galaxy Tab S7 FE tablet için yeni fiyat avantajı [Temmuz 2024]

Samsung Galaxy Tab S7 FE  tabletin fiyatı için yeni bir kampanya yapıldı. Fiyat/performans odaklı bir tablet modeli olan cihazda Qualcomm Snapdragon 750G işlemcisi yer alıyor. 4 GB RAM’li tabletin dahili depolama kapasitesi ise 64 GB.

Samsung Galaxy Tab S7 FE modelinde 2.560 x 1.600 piksel çözünürlüklü 12,4 inç LCD ekran yer alıyor.  Galaxy Tab S7 FE modelindeki ekranın yenileme hızı ise 60 Hz. Android 11 yüklü gelen Galaxy Tab S7 FE modelinin arka tarafında 8 megapiksel kamera bulunuyor.  Tabletin pil kapasitesi ise 10.090 mAh. 45 watt şarj adaptörüyle kullanıldığında tablet 1.5 saatte şarj olabiliyor. Görüntülü bir çağrı yapmak istediğinizde tableti manzara moduna çevirmek yeterli. Tablet kullanıcıları ekranın ortasında tutması için ön kamerayı yeniden konumlandırıyor. Tam dolu bir pille 12 saate varan kullanım imkanı vadeden tablette AKG imzalı hoparlör sistemi bulunuyor. Cihaz Android 1o yüklü geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Tab S7 FE tablette S-Pen desteği var mı?

Bu sistem sayesinde güçlü bir ses deneyimi sunan tablette S-Pen kalemi manyetik olarak  taşıyabilen tablet, S Pen desteği sayesinde kullanıcıların çizim yapabilmesine veya not alabilmesine imkan tanıyor. Haberde bahsettiğimiz indirim tabletin pembe altın renk seçeneği için geçerli. Piyasada daha yüksek fiyata satılan tabletin indirimli fiyatı ise 9.749 TL. Kullanıcılar tableti kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alabiliyor. Tabletin detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

samsung

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın