reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch 6 Classic için 2.884 TL’lik fiyat avantajı [Mart 2024]

Samsung Galaxy Watch 6 Classic akıllı saat için yeni bir indirim fırsatı yapıldı. Detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz saat bir önceki modele kıyasla daha büyük ve daha ince ekran çerçeveleriyle dikkat çekiyor.

Kullanıcılar saat kordonlarını çıkartmak için kordonun iç yüzeyinde bulunan tuşa dokunuyor ve tek bir hamlede çıkartabiliyor. Stile uygun kordonları tek bir dokunuşla kolayca değiştirilebiliyor. Galaxy Watch 6 Classic modelinde piyasada bulunan diğer saatlerde olduğu gibi safir kristal bir ekran yer alıyor. Bu sayede saat çizilmelere karşı dayanıklı bir yapı vadediyor. IP68 sertifikasına da sahip olan saat 5 ATM desteğiyle 50 metre su altında da sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor. Uyku takibi de yapabilen saatte kullanıcılar uyku evrelerini, puanlarını ve ve uyku tutarlılıklarını görüntüleyebiliyor. Uyku koçluğu özelliğine de destek veren saat faydalı ipuçlar sunuyor.  Galaxy Watch 6 yerleşik PPG sensörü kalp atış hızını ve kalp ritmini düzenli aralıklarla ölçüyor ve kalp atış hızı çok yüksek veya çok düşük ise kullanıcılara haber veriyor. Saat kullanıcıların kalp ritminde düzensizlik tespit ederse bir bildirim gönderiyor ve kullanıcılara EKG çekimi yapmalarına teşvik ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Watch 6 Classic akıllı saat BIA sensörüyle de öne çıkıyor

Saatte daha önceki modellerde olduğu gibi Biyoelektrik Empedans Analizi (BIA) sensörü de bulunuyor. Bu sensör ile kullanıcılar vücutlarıyla ilgili detaylı bilgilere ulaşabiliyor. Hızlı şarj özelliğine de destek veren 43 mm’lik saatin fiyatı 8.799 TL‘den 5.915 TL’ye gerilemiş durumda.

samsung

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın