reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch 6 Classic

Samsung Galaxy Watch 6 Classic akıllı saat için 3.500 TL’lik indirim fırsatı [Mayıs 2024]

Samsung Galaxy Watch 6 Classic akıllı saat için yeni bir indirim kampanyası var. Daha önceki modele kıyasladığımızda daha büyük ve daha ince ekran çerçevelerinin kullanıldığı saat 5 ATM desteğiyle geliyor.

50 metre su altında rahatlıkla kullanılabilen saatte kullanıcılar saat kordonlarını kolay bir şekilde çıkartabiliyor. Kullanıcılar bunun için kordonun iç yüzeyinde bulunan tuşa bastırıyor.  Stile uygun kordonları tek bir dokunuşla kolayca değiştirilebiliyor. Galaxy Watch 6 Classic modelinde piyasada bulunan diğer saatlerde olduğu gibi safir kristal bir ekran yer alıyor. Bu sayede saat çizilmelere karşı dayanıklı bir yapı vadediyor. IP68 sertifikasına da sahip olan saat 5 ATM desteğiyle 50 metre su altında da sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor. Uyku takibi de yapabilen saatte kullanıcılar uyku evrelerini, puanlarını ve ve uyku tutarlılıklarını görüntüleyebiliyor. Uyku koçluğu özelliğine de destek veren saat faydalı ipuçlar sunuyor.  Galaxy Watch 6 yerleşik PPG sensörü kalp atış hızını ve kalp ritmini düzenli aralıklarla ölçüyor ve kalp atış hızı çok yüksek veya çok düşük ise kullanıcılara haber veriyor. Saat kullanıcıların kalp ritminde düzensizlik tespit ederse bir bildirim gönderiyor ve kullanıcılara EKG çekimi yapmalarına teşvik ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Watch 6 Classic akıllı saatin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Saatte daha önceki modellerde olduğu gibi Biyoelektrik Empedans Analizi (BIA) sensörü de bulunuyor. Bu sensör ile kullanıcılar vücutlarıyla ilgili detaylı bilgilere ulaşabiliyor. Hızlı şarj özelliğine de destek veren 43 mm’lik saatin fiyatı 9.499 TL‘den 5.999 TL’ye gerilemiş durumda.
samsung

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın