reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch FE

Samsung Galaxy Watch FE modeli de yolda bulunuyor

Samsung Galaxy Watch 7 serisi için yeni bilgiler gelmeye devam ederken, Samsung Galaxy Watch FE modeli de yolda bulunuyor.

” FE” adı altında fiyat-performans odaklı akıllı telefonlar satan Samsung, bugün gündeme gelen kanıtlara göre yakında uygun fiyatlı Samsung Galaxy Watch FE modeliyle de karşımıza çıkacak. Küresel pazarlara çıkarılacağı aktarılan yani Kore’ye özel kalmayacak  bilgisi verilen bu akıllı saat, tahminlere göre Galaxy Watch 4 üzerine kuruluyor, bunun haricinde henüz bir ayrıntılı bilinmiyor. Şu aşamada modelin sadece Google Wear OS temelli olacağı düşünülüyor. Henüz iddia aşamasında ancak yolda olan Galaxy Watch 7 Pro akıllı saat modeli tam 600 mAh kapasitesinde bir batarya ile gelebilir. Bu doğruysa Wear OS saatler içerisinde bir rekor kıracak model, büyük batarya ile bağlantılı olarak çok yüksek bir kullanım ömrü getirebilir. Samsung Galaxy Watch 7 akıllı saat serisi, daha önce elde edilen bilgilere göre toplamda üç farklı versiyondan oluşacak ve bu versiyonlar yüksek ihtimalle gücünü 3 nm temelli yeni Exynos W940 işlemciden alacak. Bu işlemcinin yüzde 30 daha hızlı ve yüzde 50 daha verimli olduğu aktarılıyor, resmi tanıtım içinse tüm yeni cihazlar için temmuz ayına işaret ediliyor.

Kaynakların mevcut modeller gibi 16 GB değil 32 GB dahili depolama alanı ile geleceğini belirttiği akıllı saatlerde Samsung, model numarası konusunda da bir değişikliğe gidiyor. Söylendiği kadarıyla saatler SM-L300, SM-L305, SM-L310, SM-L315, SM-L700 ve SM-L705 model numaralarıyla yolda bulunuyor. Yazılımsal tarafta Wear OS ve One UI Watch temelli olacak saatler, henüz nasıl görünecek bilinmiyor ancak yakında gerçek tasarımlarıyla karşımıza çıkarılacaktır.

Samsung Galaxy Watch FE yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli

İLGİLİ HABERLER