reklamı kapat

POPÜLER

samsung galaxy z fold 2

Samsung Galaxy Z Fold 2 ve iPhone 11 Pro Max karşılaştırması [Video]

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Z Fold 2 ile iPhone 11 Pro Max kameraları karşı karşıya geldi. Hyder Tech isimli YouTube kanalı tarafından paylaşılan karşılaştırmada telefonların kamera performanslarını görüyoruz.

Her iki telefon da kamera performansıyla dikkat çekiyor. Her Galaxy modelinde olduğu gibi Galaxy Z Fold 2 modeli de rakibine kıyasla daha doygun renkler sunuyor. iPhone 11 Pro Max’e bakıldığında daha doğal renkler vadediyor. Düşük ışıkta yapılan bir çekimde de telefonların benzer performans sergilediği görülüyor. Arka plan bulanıklaştırma konusunda da her iki telefon başarılı performans sergiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Fold 2 ve iPhone 11 Pro Max kamera özellikleri neler?

Galaxy Z Fold 2 modelinin arkasında 12 megapiksel F1.8 ana, 12 megapiksel F2.4 2x telefoto ve 12 megapiksel F2.2 ultra geniş açı olmak üzere üçlü bir kamera kurulumu bulunuyor. İçerisinde ve dışarıda ise 10 megapiksel F2.2 selfie kameraları bizleri karşılıyor. iPhone 11 Pro Max’in arkasında üçlü kamera sistemi yer alıyor. Burada 12 megapiksel F1.8 geniş açı, 12 megapiksel F2.0 telefoto ve 12 megapiksel F2.4 ultra geniş açı kamera bizleri karşılıyor. Her iki telefonun ana arka kamerasıyla saniyede 60 kare 4K video kaydı kaydedilebiliyor. Telefonların kameralarını karşı karşıya getiren videoyu haberin devamından izleyebilirsiniz.

İlgili video

https://www.youtube.com/watch?v=sPtBPZ_IKH0