reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Fold 3

Samsung Galaxy Z Fold 3’ün benchmark sonucu ortaya çıktı

Samsung Galaxy Z Fold 3’ün tanıtımı için geri sayım başlamışken telefonla ilgili yenil bilgiler öğrenmeye devam ediyoruz. MySmartPrice isimli internet sayfasının paylaştığı bilgiye göre telefonun Geekbench sonucu ortaya çıktı.

Advertisement

Yapılan benchmark testindeşu anda  SM-926U kod adıyla anılan  telefon tek çekirdek performansından 1.124, çok çekirdek performansından ise 3.350 puan aldı . Aynı testte Galaxy Z Fold 2 sırasıyla 951 ve 3.079 puan almıştı. Paylaşılan puanlara bakıldığında yeni modelin performans açısından fark yaratması beklenmiyor. Performans açısından selefinden daha iyi sonuç ortaya koyan model çoğu kullanıcının beklentisini karşılayacak bir performans sunacağa benziyor. Android 11 yüklü telefonda Qualcomm’un Snapdragon 888 işlemcisi yer alıyor. Bir önceki modelde Samsung, Snapdragon 865 işlemcisini tercih etmişti.

256 GB ve 512 GB depolama seçenekleri sunacağı ifade edilen telefonun 512 GB’lık versiyonunun hangi ülkelerde satışa sunulacağı henüz bilinmiyor. Telefonun dört farklı renk seçeneğiyle satışa sunulacağı konuşuluyor. Bu renk seçeneklerinin pazarlara göre değişiklik göstereceği de söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Fold 3 bir ilke imza atabilir

Ekrana entegre kameraya sahip olacağı iddia edilen telefonun bu sayede bir ilke imza atması bekleniyor. Sonsuz bir ekran deneyimi sunması beklenen telefonun selefinden daha iyi bir ekran deneyim sunacağını söyleyebiliriz. S Pen desteğine de sahip olacağı ifade edilen telefon ağustos ayında lanse edilecek.

samsung

İlginizi Çekebilir

Her bisikleti elektrikli yapan özel kit