reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Fold 6 ve Galaxy Flip 6

Samsung Galaxy Z Fold 6 ve Galaxy Flip 6 için tasarım sızdırıldı

Samsung Galaxy Z Fold 6 ve Galaxy Flip 6 için tasarım bugün yapılan paylaşım ile beraber sızdırıldı. Ürünler daha keskin hatlara sahip.

Samsung Galaxy Z Fold 6 ve Galaxy Flip 6 için burada yapılan tasarım sızıntısı (direkt olarak Samsung Kazakistan’dan geldiği iddia ediliyor), modellerde büyük bir sürprizin olmadığını gözler önüne serdi. Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Flip 5’ten aşırı farklı olmayan ancak daha keskin hatlara sahip olan katlanabilir telefonlar, şimdilik sunulacak tek bir renk seçenekleriyle boy gösteriyor. Samsung, eğer gelen iddia doğruysa yeni Galaxy ürünlerini 10 Temmuz tarihinde tanıtmaya hazırlanıyor. Peki, bir sonraki büyük Galaxy Unpacked etkinliğinde neler tanıtılacak? Etkinlik kapsamında hemen hemen kesin olarak Galaxy Z Fold 6, Galaxy Z Flip 6, Galaxy Watch 7, yeni bir kablosuz kulaklık ya da kulaklıklar yanında detaylı olarak akıllı yüzük modeli Galaxy Ring tanıtılacak. Yeni ürünlerden Galaxy Z Fold 6 ve Galaxy Flip 6, çıkan son iddialara göre pazara direkt olarak Snapdragon 8 Gen 3 işlemci ile çıkarılacak. Yani telefonlarda küresel olarak da sadece Snapdragon işlemci sunulacak, Exynos tercih edilmeyecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Daha önce ise alt seviye model için bilgiler gelmişti. Şimdiye kadar Galaxy Unpacked 2024 kapsamında tanıtılacak ürünler arasında bir alt seviye Galaxy Z Fold 6 ile Galaxy Z Fold 6 Ultra’nın da adı geçiyordu. Ultra’nın kaderi henüz net değil (O da gelmeyebilir) ancak geçtiğimiz hafta alt seviye Galaxy Z Fold 6’nın iptal edildiği iddia edildi. Bu nispeten uygun fiyatlı olacağı ve S Pen desteği taşımayacağı belirtilen cihazın, aktif olarak test edildiği ancak son aşamada rafa kaldırıldığı aktarılıyor. Modeller arasında yeterince fark elde edilememesi ve pazar belirsizlikleri nedeniyle tarih olduğu söylenen cihaz, düzgün bir fiyat ile çok yüksek satış rakamlarına ulaşabilirdi.

Samsung Galaxy Z Fold 6 yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli