reklamı kapat

POPÜLER

samsung

Samsung Gear IconX (2018) için yayınlanan güncellemeyle gelen yenilikler

Bu yılın başında inceleme şansı bulduğumuz Samsung Gear Icon (2018) için yeni bir güncelleme yayınlandı. Güncellemeyle birlikte kulaklık yeni yeteneklere kavuşuyor. Yeni yetenekler arasında göze çarpan ilk detay ekolayzır seçenekleri.

Beş farklı ses ön ayarı (bas güçlendirme, net, dinamik, yumuşak ve tiz güçlendirme) arasından seçim yapmak mümkün. Bu seçenekler özellikle Samsung Gear telefonlarında, Gear IconX’in ses özelliklerini yapılandırmanın biraz daha zor olduğu kullanıcılar için kullanışlıdır. Güncelleme ayrıca, kullanıcıların müzik dinlerken çevredeki sesleri duymalarını sağlayan Gear IconX ortam ses moduna iyileştirmeler getiriyor. Yeni ses odaklama özelliğiyle, yalnızca insan seslerini duymak mümkün. Güncelleme son olarak Bluetooth üzerinden Gear IconX’e müzik yüklemenizi sağlayan kablosuz aktarım özelliğini getiriyor. Bluetooth müzik aktarımının daha yavaş olduğunu belirmekte yarar var.

Güncelleme kulaklığa nasıl yüklenir?

Yeni güncellemeyi indirmek için öncelikle akıllı telefonunuzdaki Samsung Gear uygulamasını güncellemeniz gerekir. Bundan sonra uygulamayı açın ve Ayarlar -> Dişli Hakkında -> Güncelleme Dişli yazılımına gidin.