reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Gear Sport
Samsung Gear Sport
Samsung Gear Sport
Samsung Gear Sport
Samsung Gear Sport

Samsung Gear Sport bekleyenlere güzel haber

Samsung, yeni akıllı saati Gear Sport’u Türkiye’de satışa sundu. Sportif bir yaşam tarzını benimseyenler için geliştirilen Gear Sport, zarif bir tasarım ve su geçirmezlik özelliğiyle geliyor. Kullanıcıların daha sağlıklı ve dengeli bir yaşam için ihtiyaç duydukları bilgilere erişebilmeleri amacıyla tasarlanan saatte 1,2 inçlik Super AMOLED ekran yer alıyor.

Saatteki gelişmiş arayüzü sayesinde harket halindeyken bile bilgiler kolay bir şekilde görüntülenebiliyor. Gear Sport, kullanıcıların internete bağlı olmadıklarında dahi beslenme ve egzersiz tavsiyeleri alabilmelerine imkan tanıyor. 5 ATM su geçirmezlik özelliğiyle saati havuzda veya denizde rahatlıkla kullanmak mümkün. Speedo’nun yeni yüzme uygulaması Speedo On ile yüzme mesafesi ve süresinden, kulaç şekline kadar yüzme ile ilgili veriler kolay bir şekilde takip edilebiliyor.

Askeri düzeyde dayanıklılık

Samsung Gear Sport, askeri cihazlar düzeyinde dayanıklılığa sahip olması sayesinde farklı çevresel koşullarda kullanılabiliyor. Gear Sport’ta Under Amour Record, MyFitnessPal, MapMyRun ve Endomondo’nun da yer aldığı aktivite, beslenme ve topluluk uygulamaları bulunuyor. Ayrıca Spotify ile en sevilen şarkılar online ya da offline olarak akıllı telefon olmadan dinlenebiliyor.

Gear Sport’un farklı renk ve tasarımlardaki değiştirilebilir kayışları, farklı kıyafetlere ve stillere kolaylıkla uyum sağlayabiliyor. Mavi ve siyah renk seçenekleriyle gelen Gear Sport, Samsung Gear VR ve PowerPoint sunumlarını uzaktan kumanda etmek için de kullanılabiliyor. Samsung Gear Sport’un Türkiye’deki satış fiyatı ise 1.299 TL.