reklamı kapat

POPÜLER

samsung gear s

Samsung’un kavisli ekrana sahip en donanımlı saati Gear S’in ayrıntıları ortaya çıktı

Samsung, IFA Fuarı’nda bir dizi yeni cihaz tanıttı. Merakla beklenen Galaxy Note 4 ve Note Edge‘den sonra sıra akıllı saate geldi. Ve elektronik devinin kavisli ekrana sahip son model akıllı saati görücüye çıktı. Galaxy Gear, Gear 2, Gear 2 Neo, Gear Fit, Gear Live’dan sonra Samsung’un altıncı akıllı saati Gear S karşımızda.

2 inç’lik kavisli Super AMOLED ekrana sahip olan Samsung Gear S, şık tasarımıyla öne çıkıyor. Cihazın uyarlanabilir ekran seçenekleri ve değiştirilebilir kayışları ile kullanıcılar kendi tarzlarını yansıtma imkanına sahip. Gear S, Bluetooth ve Wi-Fi’ya bağlantılarına ek olarak 3G yoluyla da sosyal medya servislerinden ve uygulamalardan gelen bildirimlere erişme fırsatı tanıyor. Sohbet görünümü ve sıkıştırılmış font gibi özelliklerle, kullanıcılar tek bakışta mesaj ve bildirimleri okuyabilirken, akıllı telefonlarından yönlendirilen aramalara da yanıt verebiliyor.

Artık akıllı saat ve akıllı bilekliklerin vazgeçilmezi olan spor ve sağlık hizmetleri Gear S’de de mevcut. Nike+ Running ve S Health özellikleri kullanıcılara kusursuz bir sağlık ve fitness desteği sağlıyor.

samsung gear s
samsung gear s
samsung gear s
samsung gear s