reklamı kapat

POPÜLER

samsung

Samsung UE65JS9000T incelemesi

Kavisli tasarımı, görüntü kalitesi ve sunduğu özelliklerle piyasadaki en iyi 4K televizyonlardan biri olan Samsung UE65JS9000T, 65 inçlik ekran boyutuyla görüntünün adeta içindeymiş hissi yaratıyor. Nano kristal teknolojisi ile televizyonda seyir keyfi üst seviyeye taşınıyor.

Samsung her yıl satışa sunduğu televizyonlarında sunduğu görüntü kalitesini bir adım daha yukarı taşıyor. Görüntü kalitesinin çok daha gerçekçi olması için uzun yıllar çalışmalarını sürdüren Samsung, bu çalışmasının karşılığını yeni televizyonu UE65JS9000T sayesinde alıyor. Samsung’un nano kristal teknolojisine sahip yeni nesil kavisli televizyonu, standart UHD televizyonlara kıyasla çok daha gelişmiş ve gerçekçi görüntü kalitesi sunuyor. 4K ve Full HD görüntü kalitesinden önce televizyonun tasarımından kısaca bahsedelim.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Samsung UE65JS9000T incelemesi” için 2 cevap

  1. volkancanbulat dedi ki:

    televizyon almak istiyorum LG düşünüyorum marka olarak bana önerebilceğiniz LCD televizyon var mı ?

  2. Emir BOSTANOGLU dedi ki:

    Merhaba Volkan bey. 65 inçlik bir televizyon almayı düşünüyorsanız LG 65UF950 modeline bakabilirsiniz. Daha uygun fiyatlı bir televizyon almayı planlıyorsanız 55 inçlik 55UG870V veya 65 inçlik 65UG870 modelini inceleyebilirsiniz.