Samsung UE65JS9000T incelemesi
Samsung UE65JS9000T
Teknik Özellikler
Ekran
• 65 inç
• 3840 x 2160 piksel çözünürlük
• Ultra Clear Pro
• 3D
Görüntü
• SUHD Yeniden Düzenleme Motoru
• UHD Dimming Pro
• Otomatik Derinlik İyileştirici
Ses
• 60 watts (Sol: 20 watts, Sağ: 20 watts, Woofer: 10 watts x 2)
• 4,2 Kanal (Önden Ses Veren), Dolby Digital Plus, DNSe+, DTS Premim Sound 5.1
Bağlantılar
• One Connect, USB, güç
• Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Miracast, DLNA, MHL
Diğer özellikler
• İnternet tarayıcı, hareket ve ses destekli kumanda, opsiyonel kamera
Güç Tüketimi (Maks.)
• 290 W
Boyutlar
• 1464,6 x 915,7 x 366,0 mm (Stantlı)