reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Viewfinity S9

5K destekli Samsung Viewfinity S9 monitör için 2.200 TL’lik indirim fırsatı [Mart 2024]

Samsung Viewfinity S9 monitörün fiyatı düştü. 5K çözünürlük desteğiyle 4K’dan daha fazla piksel suna monitörün ekran piksel değeri ise 218 PPI. DCI-P3 renk gamının yüzde 99’unu kapsayan monitör fabrikada kalibre edilen renk doğruluğu (ΔE < 2), hiçbir ek ayara gerek kalmadan doğru renk temsili sağlıyor.

Monitörde kullanılan mat ekran görüş alanını karartmadan ışık yansımalarını büyük oranda azaltıyor. Akıllı Eye Care özelliği, otomatik olarak parlaklığı optimize ediyor, mavi ışığı azaltıyor ve ekran titreşimini ortadan kaldırıyor. Akıllı kalibrasyon ve bir akıllı telefon ile ekran kolayca özelleştirilebiliyor. Kullanıcılar DCI-P3 veya sRGB renk alanı arasında seçim yapabiliyor. S9, 2.000’den fazla Pantone rengi ve 100 Pantone SkinTone renginin ekrandaki gerçekçi üretimini doğrulayan Pantone onayıyla geliyor. Thunderbolt 4 bağlantılı ViewFinity S9, 90 watt’a kadar şarj ve 40 Gbps’a kadar veri aktarımı sağlıyor. DisplayPort ve aşağı yön çıkışlı 3 USB-C bağlantı noktasıyla da monitörde karşımıza çıkıyor.  AirPlay desteğine de sahip olan monitör bu sayede iOS ve Mac cihazlarla da uyumlu şekilde çalışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Viewfinity S9 monitörün kampanyalı fiyatı ne kadar?

27 inçlik ekran boyutuna sahip olan monitör oyuncular için Samsung Gaming Hub‘a destek veriyor.  Monitör PC veya konsola ihtiyaç duymadan en iyi dijital oyun platformlarının en başarılı oyunlarını anında oynanmasını mümkün kılıyor. Kullanıcılar tek bir yerden yeni oyunlar keşfedebiliyor veya çok sevdikleri eski oyunları tekrar oynayabiliyor. Bir satış kanalında 35.699 TL‘ye satılan monitör yapılan indirimle şu anda 33.499 TL‘ye temin edilebiliyor.

samsung

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın