reklamı kapat

POPÜLER

samsung

Samsung yeni bir patlama olayıyla daha karşı karşıya [Video]

2016 yılının sonunda pil sebebiyle patlayan Galaxy Note7’lerin tüm dünyadaki satışını durduran ve Galaxy Note7 kullanıcılarının elindeki telefonları geri çağıran Samsung, para iadesi ya da farklı bir modelle değişim sağlayacağını açıklamıştı.

Advertisement

Patlayan Galaxy Note7 modelleri sebebiyle başı epeyce ağrıyan Samsung’un ortaya çıkan yeni bir haber sayesinde yine sorun yaşayacağa benziyor. WXYZ’nin aktardığı habere göre Detroit şehrinde yaşayan ve Galaxy S4/Galaxy S8 kullanıcısı bir kadın beklenmedik bir olayla karşı karşıya kaldı. Akıllı telefonlarının bir anda alev almaya başladığını söyleyen kadın, kıvılcımı ve ateşi gördüğü an öleceğini sandığını ifade etti. Kadının avukatı Gerald Thurswell ise kadın sürücünün uyumakta zorlandığını ve ateşle ilgili duygusal korkular yaşadığını dile getirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung’un yeni patlama olayıyla başı ağrıyacağa benziyor

Olay mahalline itfaiye ekipleri araçta gerçekleşen yangının sebebinin Samsung’un telefonları olduğunu belirtti. Samsung’la iletişime geçtiklerini söyleyem avukat ise şirketin araştırma yapmaya başladığını ifade etti. Olayla ilgili yeni gelişmeler geldiğinde sizlerle paylaşacağız. Patlamayla ilgili yayınlanan videoyu haberin devamından izleyebilirsiniz.

Video