reklamı kapat

POPÜLER

Samsung’dan oyun kaydetme uygulaması: Game Recorder+

Oyun ağırlıklı çevrimiçi video yayın platformları son dönemlerde epey popüler. İnsanlar artık oyunları tek başına oynayıp küçük bir arkadaş çevresinde paylaşmak yerine daha geniş kitlelere ulaşmak ve etkileşim halinde olmak istiyor. Konsol ve PC’lerde bu işlem oldukça basit olsa da mobil oyuncuların oyunlarını kolayca kaydedecek bir uygulamaları yoktu. Piyasadaki bu boşluğu gören Samsung, mobil platformlar için oyun kaydetme uygulamasını geliştirdi.

Game Recorder+ isimli uygulama basitçe telefonunuzda oynadığınız oyunları kaydedip internette kolayca paylaşma imkanı tanıyor. Bunun için oyuna girmeden önce uygulamayı açıp “kaydet” tuşuna basmak yeterli. Game Recorder+ oyunları kaydederken yalnızca oyun içi sesleri aldığı için dışarıdan gelen gürültüler kayıda yansımıyor. Ayrıca istendiği takdirde ön kameradan kendinizi de kayıda dahil edebilir, takipçilerin tepkilerinizi görmesini sağlayabilirsiniz. HD video kayıt özellikli Game Recorder+’ın telefonları yavaşlatmaması adına Samsung bir de “Game Boost” özelliği çıkarmış. Sistem belleğini optimize eden özellik kesintisiz oyun ve kayıt deneyimi vadediyor.

Game-Recorder
Hem Google Play hem de Galaxy Apps mağazalarından sunulan Game Recorder+ ne yazık ki sınırlı sayıda Samsung cihazlarla uyumlu. Bu cihazlar Galaxy S6, Galaxy S6 edge, Galaxy S5, Galaxy Note 2, Galaxy Note 3 ve Galaxy Note 4’ten ibaret. Bu cihazlardan birine sahipseniz uygulamayı indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Samsung’dan oyun kaydetme uygulaması: Game Recorder+” için 2 cevap

  1. Tahsin Alp Aksu dedi ki:

    S4le de uyumumlu

  2. SIDDIK ALICI dedi ki:

    oyunu hakkıyla oynatsın da. kaydetme bir tarafta dursun.