reklamı kapat

POPÜLER

samsung

Samsung’dan Ramazan ayına özel güzel fırsatlar

Samsung, Ramazan ayını online mağazasındaki özel indirimlerle kutlayacağını açıkladı. Her gün farklı bir üründe geçerli olacak indirimler sayesinde Samsung’un yenilikçi teknolojileri cazip fiyatlarla tüketiciyle buluşuyor.

Bugünün fırsat ürünü Samsung VCC45W0S3R elektrik Süpürgesi. Yüzde 55 indirim fırsatıyla sunulan VCC45W0S3R, toz torbası çilesini ortadan kaldırırken, filtre kontrolü ve mobilya çarpmasına karşı korumasıyla evlerde ideal temizlik imkanı sağlıyor. Kırmızı renk seçeneğiyle gelen Samsung VCC45W0S3R elektrik süpürgesi, gün boyunca 549 TL yerine 249 TL fiyattan satışta olacak. Samsung’un Ramazan fırsatlarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Otomatik kablo sarıcı özelliğine sahip olan elektrik süpürgesinde filtre kontrolü ve mobilya çarpmasına karşı koruma özellikleri de yer alıyor. A sınıfı enerji verimliliğine sahip olan süpürgesi 2 kademeli standart başlıkla geliyor. Kutu içeriğinden özel parke fırçasını da barındıran süpürgede ince uçlu başlık da çıkıyor. Güç kontrolü gövdeden yapılabilen süpürgenin sadece kırmızı renk seçeneği olduğunu belirtelim.

Samsung’un kırmızı renkli gövdesiyle dikkat çeken süpürgesi

Halı temizleme performansı D sınıfı olan süpürgenin sert zemin temizleme performansı ise A sınıfı.

İlgili Video