reklamı kapat

POPÜLER

Samsung’un dayanıklılık testi videosuna LG’den “kavisli” cevap

Geçtiğimiz yıla damgasını vuran iPhone 6 bükülme skandalı #bendgate ve sonrasında yaşananlar sayesinde epey eğlenceli günler geçirmiştik. Bükülme skandalıyla ilgili her şey unutulmuşken şu sıralar yeni bir #bendgate ile daha karşı karşıyayız. Bu kez hedefteki isim ise Samsung.

Kısaca hatırlatmak gerekirse; mobil cihazlar için sigorta çözümleri sunan SquareTrade, Samsung Galaxy S6 edge’i de tabi tuttuğu bir dayanıklılık testine imza atmıştı. Ancak uygulanan basınç kuvveti ve kuvvetin uygulanış şekli dolayısıyla Samsung testi yanıltıcı bulmuş, sonrasında kendi dayanıklılık testini yayınlamıştı. Samsung her ne kadar itiraz ederse etsin, rakip firmaların diline dolanmaktan kaçabileceğe benzemiyor. Üstelik ilk taşı atan Samsung’un anavatanı Güney Kore’den LG oldu.

G Flex serisiyle kavisli telefonlara imza atan LG, ayağına kadar gelen bu fırsatı geri çevirmedi ve Samsung’un “kıvrılmasına” Twitter hesabından cevap verdi. Güney Koreli üretici, kavisli telefonu G Flex 2’yi kullanarak altına bir de “bazı kavisler anlamlıdır” yazısını not düştü. Samsung, LG’ye nasıl bir cevap verecek, merakla bekliyoruz.

Screenshot-2015-04-06-at-3.28.54-PM

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Samsung’un dayanıklılık testi videosuna LG’den “kavisli” cevap” için 2 cevap

 1. Ismail Ozan Izci dedi ki:

  “bk at izi kalsın” gibi olmuş, ya da “kedi erişemediği ciğere mundar dermiş” daha mı iyi oldu ne???
  Samsung bir süre note4 den iyisini yapamaz diyordum bir zamanlar, fena yanılmışım, tam tersi alüminyum işinin de kralını yapmışlar yine. Alacağamdan değil, geçen gün bir elektronik markette inceleme fırsatım oldu, s6 edge ile samsung, hem kendinin hem de diğerlerinin fersah fersah ötesine geçmeyi başarmış hakkaten, telefonu elinize aldığınızda bunu anlıyorsunuz. Kim ne derse desin, kusursuz iş çıkarmışlar.
  Ama fiyat kesinlikle abartılı, diğer firmaların en üst segment telefonlarıyla birlikte, bunun da fiyatı 1500-2000 TL aralığını kesinlikle aşmamalıydı. 3000 ne la? galaxy s3 ilk çıktığında 1800 civarıydı, bu geçen 3 senede yarı yarıya fakirleşmişiz o zaman biz. Ama hani ekonomimize çok sağlam diyorlardı, bu ülkeyi yöneten yaşını başını almış koca koca kıravatlı adamlar, göz göre göre millete yalan söyleyecek hali yok yaa, demi.

  3000 TL. 🙂

 2. Tayfun dedi ki:

  Yahu bu lg nin yamuk tlfnu birşeye benzese hiç gam yemeyecegim, ne biçim tlf şekli yahu o yamuk.