reklamı kapat

POPÜLER

Samsung’un yeni hepsi bir aradası ATIV One 5 Style Türkiye’de

Samsung, yeni hepsi bir arada bilgisayarı ATIV One 5 Style’ı Türkiye’de satışa sunuyor. Geçtiğimiz aylarda Londra’da tanıtımı yapılan bilgisayar, gücünü dört çekirdekli işlemciden (1,4 GHz’e kadar), AMD Radeon HD 8400 paylaşımlı grafik kartından ve 4 GB RAM’den alıyor.
Samsung ATIV One 5 Style
İki adet USB 3.0, iki adet USB 2.0 bağlantısı, HDMI giriş/çıkışı, RJ45 bağlantısı, kulaklık çıkışı, mikrofon girişi ve 3’ü bir arada kart okuyucusu bulunan ATIV One 5 Style’ın ölçüleri 524,2 x 151,0 x 382,8 mm, ağırlığı ise 5,56 kilogram. 720p çözünürlüklü kameraya da sahip olan bilgisayarda 500 GB sabit disk sürücüsü bulunuyor. İşletim sistemi olarak Windows 8’in tercih edildiği ATIV One 5 Style’ın ekranı 1920×1080 piksel çözünürlüklü.  Samsung SideSync ile HomeSync Lite teknolojilerine de destek veren bilgisayar bu ay içinde piyasaya sürülecek. Hepsi bir arada bilgisayarın Türkiye’deki satış fiyatı 899 dolar+KDV.
Samsung ATIV One 5 Style
Samsung SideSync: PC’ler ile Samsung akıllı telefonlar arasında içerik paylaşımına olanak tanıyor.

HomeSync Lite: Bilgisayarın donanımını kişisel bulut sunucusuna çevirip, kullanıcıların mobil cihazlardaki içeriklerini PC’lerine yedeklemeye imkan sağlıyor. Bu teknoloji sayesinde dosyalarınıza istediğiniz yerdek ulaşmanız mümkün.