reklamı kapat

POPÜLER

Samsung The Frame
Samsung The Frame

Sanat eserleriyle dikkat çeken Samsung The Frame bir ilke imza atıyor

Samsung, sanat eserlerini bünyesinde barındıran televizyonunun satış rakamını paylaştı. Açıklanan bilgiye göre Samsung The Frame bu yıl bir milyonun üzerinde bir satış satış rakamına ulaştı.

Samsung, The Frame’in Lifestyle Ekran serisinde yıllık bir milyonun üzerinde satış rakamına ulaşan ilk ürünü olduğunu açıkladı. The Frame’in 2017 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana toplam satışların, Kuzey Amerika ve Avrupa pazarlarındaki yoğun talep nedeniyle yıl sonuna kadar iki milyonu aşması bekleniyor. Bu yılın başında bizim de inceleme fırsatı bulduğumuz Samsung The Frame sahip olduğu sanat eserleriyle fark yaratıyor. Opsiyonel olarak sunulan çerçeve seçenekleriyle televizyon bir çerçeveye dönüşüyor ve kullanıcılar televizyon üzerinden çok sayıda sanat eserine ulaşabiliyor. Birbirinden ünlü müzedeki tabloların yer aldığı televizyon kullanıcılara görsel şölen sunuyor. Bu yılın temmuz ayında Samsung, 85 inçlik The Frame televizyonu piyasaya sürdü. Bu sayede The Frame, 55 inç, 65 inç, 75 inç ve 85 inç olmak üzere toplam beş farklı ekran boyutu seçeneğine sahip.

Kullanıcılar, The Frame’de içerik izlemedikleri zaman Art Store’un geniş resim ve fotoğraf kütüphanesinden seçebilecekleri sanat eserlerinin görüntüleneceği Sanat Modunu kullanabiliyor. Bu sayede televizyonun ekranı, evdeki dekorasyonu kesintiye uğratan boş bir tuval gibi durmak yerine onu geliştiren bir görsel olarak işlev görebiliyor. Bir önceki The Frame 500 MB dahili depolama alanına sahipken yeni modeldeki dahili depolama kapasitesi 6 GB. 2021 model The Frame’in detaylı incelemesine buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung’dan The Frame hakkında açıklama

Samsung Electronics Başkan Yardımcısı ve Görsel Ekran Birimi Satış ve Pazarlama Ekibi Başkanı Simon Sung, “The Frame sadece TV izlemek için kullanılan bir ürün değil. Aynı zamanda tasarımıyla bulundukları alanları ve geniş bir sanat koleksiyonuyla da tüketicilerin yaşamlarını zenginleştiren bir yaşam tarzı ürünüdür. Tüketicilerin değişen ihtiyaç ve isteklerini karşılamak üzere yenilikçi yollar bulmak ve The Frame’in sunduğu olanakları güçlendirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bunun yanında Art Store’daki koleksiyon yelpazesini daha da genişletmek amacıyla yeni müzeler, galeriler ve sanatçılarla ortaklıklar kurmak için araştırmalarımızı sürdürüyoruz.” diye konuştu.

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept