reklamı kapat

POPÜLER

Sarsıntısız 4K çekimler yapan aksiyon kamerası [Video]

Aksiyon tutkunlarının en büyük sorunlarından biri sarsıntılı görüntüler. Anın heyecanını yaşarken bir yandan da kameranın olabildiğince sabit kareler kaydetmesini düşünmek olmaz elbet. O yüzden hem anı yaşamak hem de yaşadığı anı en kusursuz şekilde kaydetmek isteyenler için akıllı özellikleri ve olabildiğince stabil kalmasını sağlayan tasarımıyla ön plana çıkan Revl Arc, aksiyonda sınırları aşıyor.

Stabil bir şekilde 4K video kaydedebilen dünyanın en akıllı aksiyon kamerası olarak tanıtılan Revl Arc’ın arkasındaki mantıkta anı yaşamak yatıyor. Aksiyon dolu bir maceranın ortasında yaşadıklarınızı paylaşmak ancak uzun uzun editlemek istemiyorsanız Revl Arc tam da aradığınız kamera olabilir. Silindirik tasarımıyla ön plana çıkan kamera, dahili motorlu gimbal sistemiyle sarsıntıyı minimuma indiriyor. Ayrıca kamerada elektronik görüntü sabitleyicisi yer alıyor.

Eş zamanlı veri de yakalayabilen kamerada ivmeyi, devri, hızı ve çekim kuvvetini ölçen dört adet sensör bulunuyor. Ayrıca kamerayı üçüncü parti sensörlere bağlayıp örneğin kalp ritmini ölçmek de mümkün. Uygulaması aracılığıyla video düzenleme ve paylaşmayı da oldukça kolaylaştıran Revl Arc, otomatik olarak en heyecanlı anları seçip birleştirerek paylaşıma hazır hale getiriyor.

Indiegogo üzerinden beklediği bağışın iki katından da fazlasını toplamayı başaran Revl Arc’la ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilir, kamerayı 429 dolardan başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz.

VİDEO
https://youtu.be/wVd941tLPIg