reklamı kapat

POPÜLER

SEAT

SEAT SUV modellerinde 15 bin TL’ye varan indirim fırsatı

SEAT, SUV modelleri için büyük ayrıcalıklar sunuyor. Kampanya kapsamında, bayrama özel sınırlı sayıdaki Ateca ve Arona modelleri 15 bin TL’ye varan tavsiye edilen indirimlerle alınabiliyor.

Bu cazip kampanya ile Ağustos ayı boyunca SUV modelleri Arona ve Ateca’da cazip fiyat seçenekleriyle SEAT severlerin karşısına çıkıyor. Markanın SUV sınıfındaki ilk temsilcisi olan SEAT Ateca, 15 bin TL’ye varan tavsiye edilen indirimlerle satışa sunuluyor. Günlük şehir yaşamı için mükemmel bir seçenek olan Ateca kendine özgü tarzı, dinamik sürüş keyfi, güvenlikle konfor özellikleri ve yenilikçi yardımcı sistemleriyle dikkat çekiyor.

Kampanya kapsamında ayrıca, kişiselleştirme imkanlarının maksimum seviyede olduğu, SEAT’ın yeni SUV modeli Arona 13 bin TL’ye varan tavsiye edilen indirimlerle alınabiliyor. Geniş iç mekanı, düşük yakıt tüketimiyle verimli motor seçenekleri, sürücü destek sistemleri ve bağlanabilirlik özellikleriyle sürücülerin ilgisini çeken Arona, ister şehir içi, ister otoyolda, hatta off-road olarak adlandırılan yollarda bile, çevik ve konforlu bir sürüş deneyimi sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SEAT’ın SUV modelleri cazip fiyat avantajlarıyla 31 Ağustos 2018 tarihine kadar tüm SEAT Yetkili Satıcılarında SEAT severleri bekliyor.

İlginizi çekebilir

Efsane Ford Mustang, 10 milyon üretim adedini geride bıraktı