reklamı kapat

POPÜLER

smartcam

See.ing akıllı kameralar ile evinizi güvende tutun

Tatile gitmeye hazırlanırken aklınız evinizde kalıyorsa yeni nesil casus kameraları kurmanın vakti gelmiş demektir. See.ing‘in geçtiğimiz günlerde duyurduğu akıllı kameralar aradığınız koruma olabilir.

Üç farklı tasarımda ve iki farklı özellikte model duyuran firma, evinizin güvenliğini cebinize getiriyor. iOS ve Android cihazlarınızla uyumlu çalışan kameralarla her an evinizde olan bitenden haberdar olabiliyorsunuz. Hareket ve ses takibi yapabilen kameralar, yüksek kalitede görüntü sunuyor. Wi-Fi destekleyen cihazlar hem kayıt hem de yayın yapabiliyor. Aynı zamanda ses kaydedebilen cihazlar, iletişim kurmanıza da olanak sağlıyor.

Kullanıcı tercihine göre özel ayarlar aracılığıyla e-posta yollayabilen akıllı kameralar, 7 ila 30 gün arası video kaydını saklayabiliyor. Bu sayede kayıtlarda geriye giderek inceleme yapabiliyorsunuz. 10x dijital zoom ve 720p video kaydı yapabilen cihazların gece görüş özelliği de mevcut.

360 derece dönebilen See.ing Smartcam 110, 149,99 dolar fiyat etiketiyle gelirken, See.ing Smartcam 109 ve 105 modelleri 129,99 dolardan satılıyor.

YORUMLAR