reklamı kapat

POPÜLER

Philips HD9257

Şeffaf pişirme pencereli Philips HD9257/80 için yeni indirim fırsatı [Ekim 2023]

Philips HD9257/80 yağsız fritöz için yeni bir kampanya yapıldı. Kısa bir süre önce Türkiye’de satışa sunulan fritöz şeffaf pişirme penceresiyle göze çarpıyor. Kullanıcılar bu pencereye bakarak pişirdikleri yiyecekleri kolay bir şekilde görebiliyor.

Philips HD9257/80 modelindeki şeffaf pencere tasarımı yemeklerin pişip pişmediğini kontrol edilebiliyor.  Yüzde 90’a kadar daha az yağla lezzetli ve sağlıklı yiyecekler hazırlayabilen fritözde  kızartma, rosto, ızgara, fırınlama, tek tencere, karıştır kızart, sote, donmuş gıda pişirme, dehidrasyon, kavurma, güveç ve sıcak tutma gibi işlemlerde kullanılabiliyor. Piyasadaki diğer Philips yağsız fritözlerde olduğu gibi RapidAir teknolojisi bulunuyor. Bu teknoloji sıcak havayı döndürerek çok az yağ kullanımıyla veya hiç yağ kullanmadan dışı çıtır, içi yumuşacık leziz yiyecekler hazırlayabiliyor. Yağsız fritöz, NutriU uygulamasıyla 350’den fazla sağlıklı ve lezzetli tarife ulaşmak mümkün. Ayrılabilir bütün parçalar bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Airfryer’ın QuickClean sepeti, kolay temizleme için yapışmaz bir kaplamaya sahip. 5.6 litre kapasitesi sunan yağsız fritöz 1.700 watt’lık güce sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Philips HD9257/80 yağsız fritözün kampanyalı fiyatı ne kadar?

Cihazın üst tarafında fritözü kontrol etmek için dokunmatik tuşlar da yer alıyor. 2 yıl Philips garantisiyle gelen fritöz piyasadan daha uygun fiyata temin edilebiliyor. Yağsız fritözün indirimli fiyatı ise 4.079 TL.
philips