reklamı kapat

POPÜLER

Şekil değiştiren uzaylı tasarımı oyun kumandası

Oyuncu donanımları üreten Mad Catz, sıra dışı tasarımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Firmanın CES 2015‘te tanıttığı yeni mobil hibrit kontrolörü ise sınırları aşıyor.

Mad Catz yeni kontrolörü L.Y.N.X. ile bir oyun kumandasından çok daha fazlasını yaratmış. Adeta Transformers’tan fırlamış gibi görünen bu kumanda, Android ve PC uyumlu. Üç bölmeden oluşan L.Y.N.X. tamamen katlanabiliyor. Bu noktada kontrolörün sol kısmında yön tuşları, ortada joystick’ler sağ kısımda da hareket tuşları yer alıyor. Kolları açılarak standart oyun kumandası görüntüsüne dönüşen L.Y.N.X.’in marifetleri bununla da bitmiyor.

MCB32267_LYNX9_004_lgStandart oyun konsolu görünümündeyken dahili QWERTY klavyesini açabileceğiniz L.Y.N.X. sayesinde oyun için sohbetler ve sosyal medya güncellemeleri gibi klavye gerektirebilecek işlemler rahatlıkla yapılabiliyor. Akıllı telefonunuzu bağlayabileceğiniz özel bir aparatla mobil oyun deneyimini üst seviyeye çıkaran L.Y.N.X., iki parçaya ayrılarak tablet standının da yardımıyla tabletlere de bağlanabiliyor. Tüm bunların yanı sıra bir de HDMI kablosuyla gelen L.Y.N.X. ile tabletinizi televizyona bağlayıp oyun deneyimini büyük ekrana taşıyabilirsiniz. Dahili bir microfona da sahip olan oyun kumandası, her alanda oyuncuyu destekliyor. Şu an ön siparişte olan L.Y.N.X.‘in yurt dışı fiyarı 299,99 dolar.

L.Y.N.X.

L.Y.N.X.

L.Y.N.X.

L.Y.N.X.