reklamı kapat

POPÜLER

iLuv Selfy

“Selfie olmadan asla” diyenlere özel kılıf ailesi: iLuv Selfy [Video]

Ne kadar çekmiyor gibi yapsak veya çekerken görüldüğümüzde yakalanmış gibi hissetsek de selfie, son dönemin en büyük fotoğraf akımı haline geldi. Selfie’cilere özel yüksek kaliteli ön kameralara sahip akıllı telefonların, ekranı dönebilen fotoğraf makinelerinin yanı sıra akıllı telefon kılıfları da bu akıma dahil olmaya başladı. Son olarak iLuv, selfie fotoğrafların kolaylıkla çekilebilmesine imkan veren kılıf serisi Selfy‘i duyurdu.


iLuv Selfy kılıflar, iPhone 5/5S ve Galaxy S5 ve yeni iPad modelleri için özel olarak üretiliyor. Kılıfın arka kısmında yer alan aparat kılıftan ayrılarak Bluetooth aracılığıyla akıllı telefon veya tabletle eşleşiyor ve kamera uygulaması için kablosuz deklanşör görevi üstleniyor. Bu sayede kullanıcılar fotoğraf çekerken telefonu veya kendilerini en uygun pozisyona konumlandırarak fotoğrafları uzaktan çekebiliyor. Kablosuz deklanşör, fotoğraf çekiminin yanı sıra video kayıtları için de kullanılabiliyor.

Herhangi bir özel uygulama gerekmeksizin doğrudan telefonun kamera uygulaması ile çalışan Selfy, kablosuz deklanşörünün yanı sıra şok emici yapısıyla telefon veya tablet için oldukça yüksek koruma sağlıyor. Kılıflarla birlikte Selfy serisine özel mini tripod aksesuarlarını da satışa sunan iLuv’un kılıfları 50 dolar ile 80 dolar arasında değişen bir fiyatlara sahip.

VİDEO

YORUMLAR