reklamı kapat

POPÜLER

mind therapy

Mind Therapy ile oyun oynarken hayatınızı sorgulayın

Kendi aklınızda, bulmacaların içinde sıkışıp kalırsanız bunu nasıl atlatırsınız? Sorunlarınız, düşünceleriz, yanınızdaki insanlar ve yanınızda olmayanlar… Mind Therapy sizi hayatınızı sorgulamaya çağırıyor.

Indie (bağımsız) oyunlar, oyun dünyasının en önemli parçasını oluşturuyor belki de. Daha özgür bir düşünce sistemiyle hazırlanan oyunlar, farklı yaratıcılıklarla beslenince ortaya çok değişik işler çıkıyor. Mind Therapy de bunlardan biri. Bulmaca tabanlı oyun bir yandan da size terapi uygulamayı amaçlıyor.

mind therapy
Bomboş bir ekranda başlayan oyunda beyninizin içine bir yolculuk yapıyorsunuz. Hisleriniz ve insanların alaycı tavırları üzerine, hayatta karşılaştığınız zorlukları bulmacanın bir parçası yapan oyun, çeşitli fiziksel değişikliklerle bulmacaları çözmenizi bekliyor. Kontroller de en az oyunun görüntüsü kadar basit üstelik. 10-15 dakikalık bir oyun süresi sonunda, siz de kendi iç yaşamınızda süregelen olayları sorgulayabilirsiniz.

Detective Pixel tarafından Ludum Dare 48 ve Game Maker Community Jam Competitions için hazırlanmış olan bu oyunu tarayıcınız üzerinden oynayarak deneyebilirsiniz. Bulmaca oyunlarını sevenler için oldukça eğlenceli, bir o kadar da derin bir oyuna dönüşebilme kapasitesi olan Mind Therapy düşüncelerinizi toplamanıza yardım edebilir.

İLGİLİ HABERLER