reklamı kapat

POPÜLER

Neffos C7

Türkiye’de satılan TP-Link Neffos C7’de Ronaldo sürprizi

TP-Link’in kısa bir süre önce Türkiye’de satışa sunduğu Neffos C7, artık cam koruyucu ve Ronaldo imzalı kılıf ile birlikte satılıyor. Panzer Glass markası ile TP-Link Neffos’un yaptığı iş birliği ile Neffos C7 için özel kılıf ve cam koruyucu üretildi.

Türkiye’de 999 TL (KDV dahil) fiyatla satılan Neffos C7, çift SIM kartlı bir fiyat/performans telefonu. Neffos C7, ergonomik metalik formu, 8 megapiksellik ön kamerası ve gelişmiş HD ekranı ile öne çıkıyor. Güzel selfie’ler çekmeyi sağlayan bu ön kamera aynı zamanda on seviyeli gerçek zamanlı güzellik moduna sahip. Telefonun ekran ışığı özelliği sayesinde düşük ışık altında da kullanıcılar kendi portrelerini çekebiliyor. Ön kamera 86 derecelik geniş açısı ile geniş selfie çekimler yapılabilmeye imkan tanıyor.  Ayrıca önde gelen görüntüleme şirketi ArcSoft’un yazılımı yardımıyla selfie’ler daha da geliştirilebiliyor.

Neffos C7, sadece selfie değil, 13 megapiksellik arka kamerası ile tüm fotoğraf çekimlerinde iddialı. PDAF (Faz Algılamalı Otomatik Odaklama) özellikli bu arka kamera ile her anı yakalamak mümkün. Her iki kamera da hem gündüz hem de gece her açıdan fotoğraf çekmeyi kolay hale getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Telefonun hangi renk seçenekleri bulunuyor?

Cam koruyucu ve Ronaldo imzalı kılıf hediyeli olarak satılan Neffos C7 akıllı telefonların bulut-gri ve günışığı-altın olmak üzere iki kasa rengi seçeneği bulunuyor.

İlginizi çekebilir

Elektrik priziyle Wi-Fi sorununa çözüm