reklamı kapat

POPÜLER

Senna 32SN6000H

32 inçlik bütçe dostu Senna 32SN6000H TV için yeni BİM fırsatı [7 Haziran 2024]

BİM, Senna 32SN6000H televizyonu yeniden kampanyalı olarak satışa sunuyor. Uygun fiyatıyla öne çıkan televizyon 32 inçlik ekran boyutuna sahip. Televizyon giriş seviyesine konumlansa da çok sayıda video servisi cihazda kullanılabiliyor.

YouTube, Netflix ve Amazon Prime gibi uygulamalarla birlikte gelen Senna 32SN6000H, 1.366 x 768 piksel çözünürlük sunuyor. Android Smart işletim sistemi yüklü gelen televizyonda Wi-Fi ve Bluetooth gibi kablosuz bağlantı özellikleri var. Wi-Fi bağlantısı televizyonun internete kablosuz olarak bağlanabileceği anlamına geliyor. Blueooth desteği sayesinde televizyona kablosuz klavyeler veya fareler de takılabiliyor. Televizyonda ayrıca dahil uydu alıcısı da var. Bu sayede televizyonu satın almayı düşünenler ekstradan bir uydu alıcısına ihtiyaç duymuyor. Pek tabii bu uydu alıcısını apartmanınızdaki çanak antene bağlamanız gerekiyor. 2 yıl garanti süresiyle gelen televizyonda 3 adet HDMI bağlantı noktası mevcut. Kullanıcılar bu HDMI bağlantı noktalarını kullanarak televizyona konsollarını, projektörlerini veya bilgisayarlarını bağlayabiliyor. Dört çekirdek işlemcili cihazda 2 adet 10 watt’lık hoparlör bulunuyor. Televizyonda kablosuz aktarım özelliği de yer alıyor. Kullanıcılar mobil cihazlarındaki içerikleri kablosuz olarak televizyona aktarabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Senna 32SN6000H televizyon uygun fiyatıyla dikkat çekiyor

7 Haziran’da BİM’de satışa çıkacak televizyonun kampanyalı fiyatı ise 4.799 TL. Kullanıcılar televizyonu kredi kartlarıyla 6 taksit imkanıyla da temin edebiliyor. Yeni kampanya haberlerini de paylaşmayı sürdüreceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER