reklamı kapat

POPÜLER

Senna 43SN6000H

Uygun fiyatlı Senna 43SN6000H TV için yeni BİM fırsatı [16 Şubat 2024]

Senna 43SN6000H televizyon için BİM kampanyası duyuruldu.  43 inçlik ekran boyutuna sahip olan televizyon uygun fiyatıyla göze çarpıyor. 1.920 x 1.080 piksel çözünürlük sunan televizyonda çok sayıda video uygulaması izlenebiliyor.

Aralarında YouTube, Netflix ve Amazon Prime Video gibi uygulamaların yüklü geldiği Senna 32SN6000H modelinde Android Smart işletim sistemi bulunuyor. Bu sayede mobil cihazlardaki gibi bir deneyim vadeden televizyonda Wi-Fi ve Bluetooth gibi kablosuz bağlantı noktaları yer alıyor. Blueooth desteği sayesinde televizyona kablosuz klavyeler veya fareler de takılabiliyor. Televizyonda ayrıca dahil uydu alıcısı da var. Bu sayede televizyonu satın almayı düşünenler ekstradan bir uydu alıcısına ihtiyaç duymuyor. Pek tabii bu uydu alıcısını apartmanınızdaki çanak antene bağlamanız gerekiyor. 2 yıl garanti süresiyle gelen televizyonda 3 adet HDMI bağlantı noktası mevcut. Dört çekirdek işlemcili televizyonda 2 adet 10 watt’lık hoparlör bulunuyor. Televizyonda kablosuz aktarım özelliği de yer alıyor. Kullanıcılar mobil cihazlarındaki içerikleri kablosuz olarak televizyona aktarabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Senna 43SN6000H televizyonun kampanyalı fiyatı ne kadar?

Televizyon 16 Şubat’ta BİM’de satışa çıkacak. Cihazın kampanyalı fiyatı ise 6.299 TL. Kullanıcılar televizyonu kredi kartlarıyla 9 taksit imkanıyla da temin edebiliyor. Yeni kampanya haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın