reklamı kapat

POPÜLER

Shure-Aonic-215

Shure’dan ilk tamamen kablosuz kulaklık: Aonic 215

Apple, Samsung ve Huawei gibi üreticilerin tamamen kablosuz kulaklık pazarına girmesi profesyonel ses şirketlerini de harekete geçirdi. Dünyanın en önemli ses şirketlerinden biri olan Shure, ilk tamamen kablosuz kulaklığını görücüye çıkardı. CES 2020’de tanıtılan kulaklık Shure Aonic 215 olarak adlandırılıyor.

Aonic 215, şirketin SE215 kulaklıklarını temel alsa da kablosuz özelliğiyle fark yaratıyor. Şirket, kulaklığın tam şarjla 8 saate varan bir kullanım süresi sunduğundan söz ediyor. Şarj kutu ise kulaklığı üç kez tam olarak şarj edebiliyor. Toplamda 32 saate varan pil ömrü vadeden Aonic 215, kullanıcıların profesyonel kalitede müzik dinlemesine imkan tanıyor. Aonic 215,  müzik severlerin, müzik tutkunlarının ve müzisyenlerin trende, spor salonunda veya evde en üstün dinleme deneyimine sahip olmasını sağlıyor. Aonic 215’te ne yazık ki aktif gürültü engelleme özelliği ise mevcut değil. Kulaklığı CES Fuarı’nda deneyen teknoloji editörleri kulaklıktaki köpük uçlarının sesi iyi izole ettiğinden bahsetse de kulaklıkta aktif gürültü engelleme teknolojisinin olmasını beklediğimizi söyleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Shure AONIC 215 satış fiyatı ne kadar?

Shure kulaklıklar her zaman piyasadaki kulaklıklardan daha fazla fiyatlara satılan kulaklıklar olarak karşımıza çıkmıştı. Aonic 215 de yüksek fiyata satıla bir kablosuz kulaklık. Aonic 215’in yurt dışı satış fiyatı 279 dolar.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin yeni kablosuz kulaklık modeli