reklamı kapat

POPÜLER

Master & Dynamic MW07

Master & Dynamic’ten şık tasarımlı tamamen kablosuz kulaklık

13 Eylül 2018

Master & Dynamic ilk tamamen kablosuz kulaklığını müzik tutkunlarının beğenisine sundu. MW07 olarak adlandırılan kulaklık, Apple’ın kablosuz kulaklığı AirPods’u hedef alıyor.

Pili tam şarj edildiğinde 3,5 saate varan müzik deneyimi vadeden kulaklığın şarj kutusu ekstradan 14 saate varan kullanım deneyimi sunuyor.  AirPods’un şarj kutusundan daha büyük ve daha parlak metal bir şarj kutusuyla gelen cihaz USB-C üzerinden şarj edilebiliyor. 15 dakika şarj edildiğinde yüzde 50 şarj seviyesine ulaşabilen kulaklık 90 dakikada tam şarj seviyesine ulaşabiliyor. Kulaklığın sağ yan tarafında bir tuş yer alıyor. Bu tuş Google Asistan, Siri veya Bixby gibi kişisel asistanlara ulaşmaya imkan tanıyor. Bluetooth 5.0 yerine Bluetooth 4.2 bağlantısının tercih edildiği kulaklıkta 10 mm berilyum sürücüler kullanılıyor. Bu sürücüler yardımıyla kulaklığın üst düzey ses performansı sunduğu belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kulaklığın satış fiyatı ne kadar?

Hem şık tasarıma hem de kablosuz kulaklık satın almayı düşünlere göz kırpan Master & Dynamic’in yeni kulaklığının yurt dışındaki satış fiyatı ise 299 dolar. Kulaklık internet sayfası üzerinden yurt dışında piyasaya sunulmuş durumda.

İlginizi çekebilir

AirPods’un tanıtım videosu